Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki mit szokott csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szokott csinálni a munka után otthon?

Figyelt kérdés

A házimunka és a szex kivételével.


Sajnos nálunk tv telefon a program.


szept. 13. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Kb Lenyugtatozon magam hogy kibirjam a magányt
szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

- Vacsorát csinálok magamnak és/vagy a feleségemnek, aki rendszeresen később jön. (Én nekem könnyebb, mert HO-ban dolgozok.)

- Elmegyünk együtt vásárolni, ha hiány cikk van otthon (kaja, ruha).

- Leülünk és püföljük egymást társas játékban keretében. (3 éve kezdtük, azóta ~60-70re duzzadt a társasjáték mennyiség, már nem nagyon tudjuk hova tenni. :D)

- Ha egyéni tevékenység, akkor míg ő PS-ezik vagy könyvet olvas, addig én a szakmámban projektezek vagy tanulok önfejlesztési céllal.


Mi eleve nem is nézünk TV-t, van de max PS vagy sorozat megy, de azt is főképp a feleségem nézi. Vagy együtt, ha engem is érdekel.

szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
TV, PS5, lövészet, olvasás, ÉS a nap fénypontja, mikor mennek haza a csajok a gimiből a ház előtt.
szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Edzek, párommal talákozom, beszélgetünk, sétálunk, filmezünk. Elmegyünk pizzázni stb..

Majd ha összeköltözünk közös főzés, stb..

szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A házimunka el is viszi a nagyrészét, mondjuk kertesház és egyedül csinálok mindent. A maradék időben netflix, mobil, olvasás, vagy kézimunka.
szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Megiszok munka után 2 liter bort, vagy 8-10 sört

Zuhanyzás, majd az ágyban zokogva álomba maszturbálom magam.

szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Itthon ritkán van közös program, főzni mondjuk többnyire együtt szoktunk, viszont sokat beszélgetünk ettől függetlenül, szóval ha leülünk játszani vagy akármi, akkor sem az van, hogy külvilág kizárva, hanem beszélgetünk. Lakáson kívüli közös programokat jobban szeretjük, itthon pihenés és hobbizás van.
szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Főzni szoktam, cicákkal játszani, sorozatot nézni, megírni az étrendemet, edzeni, beszélgetni emberekkel neten, esetleg nézni valamit youtube-n. Csomó mindent lehet.. inkább az szokott lenni, hogy nem jut midnenre idő amire szeretném.
szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak dolgozom és alszom.
szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kimegyek futni, aztán este sétálunk a kutyával. Vagy elmegyünk vásárolni, kávézunk, beszélgetünk.
szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!