Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez szakító oknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító oknak számít?

Figyelt kérdés
Láttam neten egy videót amikor interjút csináltak egy párral hogy 5 percre adják oda egymásnak a telefonjukat és a csávó nem akarta (mert csalta a csajt). Én is mondtam a páromnak hogy csináljuk meg ( 10 éve együtt vagyunk) és tök nagy drámát csinált belőle hogy nagyon gáz hogy ellenőrizgetni akarom és ez szakító ok. Szerintetek?
szept. 9. 20:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tuti flortol/megcsal/mas csajokat nezeget stb ami miatt kiakadt. Amugy en biztosan nem hagytam volna annyiban es addig nyomatom amig oda nem adja. Ha nem adja oda akkor mehet vilagga. Innentol kezdve, hogy szeretne hogy megbízz benne?
szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
55%
11 én meg akkor meneszteném a pasimat, ha ellenőrizgetni akarna. Ja és sosem csaltam meg, nem beszélgetek másokkal a háta mögött, nem nézegetek férfiakat meg semmi. Egyszerűen nem tűröm, hogy kontrolláljanak. Az ilyen embereknek nem párkapcsolat kell, hanem egy hörcsög.
szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%
12,abban mi a kontroll, hogy 10 ev utan eloszor azt mondja add mar oda, hogy ranezzek? Az bezzeg teljesen oke, hogy szexeltek, nyalod falod minden testreszet, egymasban vagytok, esztek-isztok egymas kajajabol, csaladotok van, gyerekeitek, kozos haz/alberlet/hitel/penz, kozos almok, legbelsobb felemel/vagyak,egymas hanyasat takaritjatok, de jaj a telefonom az tabu hozza ne merj erni te beteg allat? :D akinek nincs mit rejtegetni az barmikor atnyujtja a telefont. Akinek van az ki fog akadni mint te!
szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
59%

Nem nézegettem más telefonját és az enyémet se nézegessék (nem csalok meg senkit).

Ha valaki ezzel jön, az a bizalom hiányát jelenti, dedós dolog. Biztos, nem mennék bele. Visszataszító ez a gyerekes ellenorizgetes.

szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%

11

Nálam még akkor mehetne világgá a pasi, hogy ragaszkodik a telefon ellenőrzéséhez.

szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%

13

Aki bízik a párjában, eszébe sem jut elkérni. Ez nálam nem fér bele

szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
76%

13

Igen, az a kontroll, hogy kutakodni akar. Akinek ez kell, annak megmutatom a telefonom, majd pedig húzzon az életemből.

szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
61%

", hogy szexeltek, nyalod falod minden testreszet, egymasban vagytok,"


EZt prostik is megteszik. AKkor nézhetik a kuncsftok mobiljait?

szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
80%

Más az, hogy mondjuk belépek a párom telefonjába, amikor vezet, és megnézek rajta valamit (mert épp külföldön vagyunk és csak neki van internete). Aki ezt nem engedi, ott elég komoly kérdések merülnek fel.

A pasimm bármikor beléphetünk egymás telefonjába, ha szükséges, simán feloldva hagyjuk akármikor, hiszen nincs titkolni valónk.


De bocsika, nem kutakodunk. Tehát nem vesszük el random a másik eszközét és kezdjük átvizsgálni a beszélgetéseit, képeit stb.


Kicsit ugyanaz, mint egymás lakása. Ha kell, akármelyik fiókba belenyúlhat, de baromira nem tetszene, ha elkezdené kipakolni a dolgaimat és átnézni őket.


A bizalmat nemcsak csalással, hanem bizalmatlankodással is meg lehet ölni.

szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
19%
Én is tök sok ilyen videót láttam a youtubon, ahol random nőket megszólítanak az utcán aki a legjobb barinővel van, majd felhívják az egyik barátját és megkérdezi a baratnő barinője, hogy ráérne e a csávó, magyarul kikezd vele, és 99%-ban benne vannak a pasik. Nem tudom, hogy megrendezett e, de mindenesetre nem túl bíztató. Szerintem sokan csalják a párjukat, ebből a fele ki sem derül sosem.
szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!