Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit jelent,ha a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent,ha a barátnőm a kezét fegyvernek mutatva rámcéloz,és kétszer mondja,hogy pumpum,mintha lelőne?18éve élünk együtt.Én vagyok a férfi,Ő a nő.

Figyelt kérdés

#nő #fegyver #kissé ijesztő
szept. 8. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

#5 Mikor a párom elkezd magyarázni valamit és csak mondja-mondja, vagy esetleg olyat mond nekem, amivel felidegesít egy picit, én is szoktam így, fegyvert imitálva "lelőni".

Ez még nem azt jelenti, hogy meg akarom ölni basszus... 😅

szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok,gyermek sincs.Az élni,és élni hagyni alapelven működik a kapcsolatunk.Valóban nem tudom mit néz,szeret egyedül lenni,és ilyen elvont hülyeségeket nézni.Lehetséges,hogy valahol látta..#11;Akkor ez nem csak nálunk számít egyedi esetnek.Viszont Én csak annyit mondok neki reggel,hogy Jó reggelt!És ezután szokta csinálni.Ő évek óta nem köszön.Mondjuk ez nem zavar.A világ leggondoskodóbb embere,aki Hitlerimádó.Ilyen van?
szept. 9. 13:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Pumpum😀😀😀 bocsi, ezen jot nevettem.
szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak vicceskedni akar. Próbáltad már, hogy "visszalősz"?
szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lődd le te is de közben fingj egy qva nagyot 🤣
szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem csak obloget a szajvizzel reggelente.. vagy nem is szajviz. :)

Biztos megkerdeznem hogy wtf.

szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12es vàlaszb kiderült, hogy kamu kérdés
szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!