Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom otthonról melózik,én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom otthonról melózik,én eljárós vagyok. Van,hogy nem mosakszik meg reggel,hanem csak délben,vagy egyáltalán nem. Nap közben sem néz soha a tükörbe,hogy csipás-e stb,és azt mondja ez így van rendjén. Ti is lapátra tennétek emiatt?

Figyelt kérdés
Ha emiatt szakítok vele,akkor szemét vagyok,legalább is ezt mondja, mert hogy "ne kelljen nekem tökéletes pasi", meg olyan nincs is. Szerintem,a mosakodás, fogmosás alap higiénia kellene,hogy legyen és aki ezt elmulasztja,az szimplán trehány. Ráadásul otthon van,bőven ráérne. Más normális ember nem munka közben,meg utána mosakodik meg, hanem munka előtt ráadásul tudja,hogy hajlamos a csipásodásra is mert könnyen kap különféle szem betegségeket. Amikor hazaértem is, tiszta olyan volt a szeme,és még fel volt háborodva,hogy ő nem ér rá mosakodni,meg nem nézegeti magát a tükörben állandóan. Nagyon erősen él bennem az,hogy nem akarok ilyen emberrel hosszabb távon együtt élni,mert ilyen. Szerintetek jó döntést hozok azzal ha szakítok vele? (próbáltam már szépen kérni,többször is, rá is parancsoltam,akkor sem működött).
júl. 26. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az jogos, amit annak érzel.

Ha nem bírod a szélsőséges igénytelenséget, akkor szakíts. Úgyis taszitani fog.

júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

A csipas szem vitaminhiany.


Zuhanyzasbol tisztasagmaniabol nem elunk megy. Fogmosas alap.

júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Lapátra.El tudom képzelni milyen lehet a farka higiéniája is....
júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

"Ha emiatt szakítok vele,akkor szemét vagyok,legalább is ezt mondja"

Tehát nem csak egy igénytelen gyökér, de még egy manipulatív genyó is.

Igen, ezek után dobd ki! Nem csak amiatt, mert kompromisszumképtelen, és igénytelen, hanem azért is, mert egy egocentrikus, és manipulatív egyén.

júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Exférjem 8 év házasság után döntött úgy, hogy felesleges fogat mosni, és amúgy is az neki fáj, mert érzékeny az ínye. Fel volt háborodva, hogy nincs kedvem megcsókolni amikor már napok óta nem mosott fogat. Nem kizárólag emiatt lett ex, de hidd el, innen csak lejjeb van, ha semmi érdeklődést nem mutat a változtatásra.
júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű, hogy ettől még rosszabb is lesz. Idővel teljesen leszokik a tisztálkodásról, saját magán nem érzi, hogy gond van, és ha már az sem elég neki, hogy a saját párja rászól az már tényleg sok. Ugye ilyennel sem szexelni, sem, csókolózni normális ember nem akar így az egész kapcsolat rámegy az ő lustaságára. Igen, hagyd el mert jobb nem lesz.
júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Ez a hómofisz hátránya, h eligénytelenedik az ember. Nem kell senkivel találkoznia, ezért már nem fésülködik, nem tisztálkodik, jó lesz az alsógatya is, csak max inget vesz felülre, mert az hívásban látszik... :D Szerintem ez a home office-osdi kissé túl lett tolva.

Amúgy igazad van és ha nem akar változni, akkor változtass Te: helyet.

júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
#2, pontosan hogy érted azt, hogy zuhanyzásból nem élünk meg? Az max. 10 perc. Senki nem mondta, hogy munkaidő közepén kell. Bár én akkor is szoktam ilyenkor. És nehogy már egy tusolás tisztaságmánia legyen, már megbocsáss.
júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, vitaminhiány! Ezt honnan szedted? Ezer oka lehet a vírusos/bakteriális fertőzésen kívül.
júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Ez a hómofisz hátránya, h eligénytelenedik az ember."


Nem, nem, ez az igénytelen emberek kifogása.


Évek óta itthonról dolgozom mint vállalkozó. 1x eszembe nem jutott, hogy ne fürödjek napokig, ne öltözzek fel, ne legyek ápolt. Önmagammal szemben is van igényesség.

júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!