Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom folyton rám,és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton rám,és másokra hárítja az élet minden területén a felelősséget, és kezd nagyon elegem lenni belőle,mert ezt gyerekes magatartásnak ítélem. Ti is szakítanátok ilyen miatt vele?

Figyelt kérdés
A lustaságát,és tehetetlenségét azzal próbálja kendőzni,hogy amióta velem összejött, azóta nem jut egyről a kettőre. Már azelőtt is járt egyetemre is, mielőtt megismerkedtünk,és még mindig nem fejezte be azt sem. Ha valamibe belekezd,és nem fejezi be, ezer indokot talál ki,hogy miért nem teszi meg a dolgot, vagy rá tolja a másik emberre a felelősséget, hogy a másik ember miatt van az ami,és nem pedig miatta. A magam részéről gyerekesnek tartom ezt, ugyan is, amióta együtt vagyunk, semmilyen változást nem fedeztem fel pozitív irányba,hanem napról napra jobban idegesít,hogy mindig mást okol azért mert ő lusta,és nem törődöm ember. Ti is kiadnátok az útját valakinek ilyen történések miatt,ha látnátok,hogy semmit sem fejlődik,és inkább csak bosszankodtok vele állandóan?
júl. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, láthatóan nem tervez változni és neked nincs szükséged erre.
júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általam az egyik leggyűlöltebb emberi tulajdonság, ha nem vállalja a felelősséget és folyton mentegetőzik. Ha azt mondják nekem, hogy "kérlek ne haragudj, elcsesztem" akkor szinte mindent meg tudok bocsátani, a hűtlenségen kívül.
júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Én forditva voltam. Engem meg az idegesitett hogy minden pasim rajtam kapaszkodik fel lopják az ambícióim ötleteim copyznak aztán sokkal elorébb vannak mint ahogy velem kezdték aztán mint vmi rongyot kifacsart narancsot eldobnak.

Ugródeszkának vesznek de ez tudattalan náluk.


Valami shortsban volt is hogy egy pasitol a legaljasabb dolgok egyike, amikor a párod melletted volt amikor elkezdted (a nullánál) és nem élheti meg veled az eredményt.(mikor már zalpon vagytok minden oké és boldogság van a sok küzdelem után)

júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*talpon
júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés kinek kell egy ilyen semirekkelő?
júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarán soha nem fog elérni semmit a csúnya gonosz világ miatt s természetes miattad. Kinek kell ez a szöveg még évekig, ez kuka.
júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!