Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha van olyan, nap,amikor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan, nap,amikor még az is idegesít,hogy a barátom létezik,akkor nem szeretem őt? Ha ezeken a napokon bármit rosszul csinál,majdnem leharapom a fejét.

Figyelt kérdés
júl. 25. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy depressziós, vagy ilyesmi? Az kihozhat hasonló viselkedést bárkiből.
júl. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Akkor idegrendszeri problémád van.

Csóri gyerek....

Majd megunja, aztán lelép, ha van esze.

júl. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hah nekem akkor volt ilyen mikor esélyt adtam vmi csendesrendes incelfélének. Ugy voltam vele majd megszeretem az idővel. Hát nem éppen ez lett. Már azt is utáltam ha csak jelen van ha csak levegőt vesz meg egyáltalán látni kell. Én korrekten szakítottam azzal hogy nekem ez nem megy.
júl. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Önértèkelési zavarokbol van ez amugy. Aki nem èrtékeli magát az a párját se tudja merthát aki vele értéketlen pasival foglalkozik, az csak értéketlen nő lehet és nagyot nő amikor lelép a csaj.
júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem depresszió idején voltak ilyen extrém hangulatingadozásaim.
júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog megjonni?
júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan napok amikor szereted? Vágysz a közelségére? Tervezel vele a jövőben és ez boldogsággal tölt el?


Mert ha igen, akkor szerintem szereted. Én alapvetően egy zsémbes ember vagyok, szóval nekem sokszor idegesítő a másik (család, baráti- és párkapcsolataimban is). Viszont mindent megteszek, hogy ennek ellenére türelmes legyek velük, mert tudom, hogy ez az én hibám. A szerelemben sem minden helyzetben csodálatos a másik, van hogy csak átlagember.


Ha viszont összességében nem, és egy állandó feszélyezettség fog el a közelében, akkor lehet hogy nem. Van, hogy kiábrándulunk.

júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!