Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért hat ez a mondat ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hat ez a mondat ennyire?

Figyelt kérdés
Mikor beszélünk barátnőmmel és elmondom miben szeretném ha változtatna egyből az jön hogy ő már nem is jó nekem, meg nem felel meg nekem stb és ez annyira hat rám..
júl. 2. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Passziv agresszív kommunikacio
júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert valószínűleg igaza van…
júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A galambkrémes reklám tehet róla, amiben azt a baromságok nyomatják, hogy minden nő szép és úgy tökéletes, ahogy van. Ergo ne legyen senkiről negatív véleményed, ne akarj senkin változtatni (még ha az javára is válna), inkább mindenkit fogadj el úgy, ahogy van, és inkább te magad is add föl az elveidet, mondj le mindenről, csak nehogy megsértődjön valaki, mert akkor jujjci lesz és te leszel a csúnya gonosz kontrollmániás pszichopata ösztönlény.

Az a baj, hogy egyre több a túlérzékeny ember, akik még képesek is lennének csak azért kivágatni egy fát, mert az rájuk merte ejteni az egyik levelét. 🙄

júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"elmondom miben szeretném ha változtatna egyből az jön hogy ő már nem is jó nekem, meg nem felel meg nekem stb "

Gondolom, többször előfordult ilyesmi.

Jó ő neked? Változtatott? Most már megfelel?

Szerintem egyáltalán nem vagytok egymáshoz valók, ha nem mennek jól köztetek a dolgok.

júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a kérések sok esetben nem építők, hanem pont rombolók.

Alapbol senkinek nincs joga egy másik embert a maga képére formálni.

júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Kettesnél a pont.

Azért hát rád ennyire, mert szembesít az igazsággal, amiről nem akarsz tudomást venni.

júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Manipuláció.
júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mint ahogy ő kér tőlem dolgokat én miért ne kérhetnék??!! - mint hogy figyeljek oda erre vagy arra, én nem azzal foglalkozok hogy nem vagyok jó neki meg ilyenek hanem megteszem, figyelek a kérésére
júl. 2. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

#8

Tehát ahogy a kapcsolat elején megbeszéltétek, szépen eljegyezted, megvolt az esküvő, lett két gyerek, közös otthon, kiskutya és örök boldogság? Hiszen volt rá lassan 10 évetek. Másnak ez fele ennyi idő alatt is bőven teljesül.

Vaaaagy: egyikből se lett semmi. Nem, mert évek óta nem vonzódsz hozzá, egy elvirágzott, túlsúlyos, mindig fáradt és beteg nőnek látod. Nem, mert szerinted lusta, trehány, nem alkalmas anyának. Nem tudtok beszélgetni, nincs szex, nincs közös időtöltés, nincs közös jövőkép, csak éltek egymás mellett a családod lakásában. Nincs se szeretet, se tisztelet, se barátság, de lassan egy nyugodt délután se.

Vagyis: tényleg nem felel meg neked, semmilyen téren. Egyáltalán semmi pozitívum nincs ebben a megnyomorított kapcsolatban. De te elvárod, hogy a mindennapos egrecíroztatáshoz még vágjon is jó képet, és ha azt mondod, hogy ugorjon, legfeljebb azt kérdezte, hogy milyen magasra.

Csodálatos.


Ez a mondat pedig azért hat rád, mert te is tudod, hogy megtudja az őszinte véleményed, a valódi érzéseid, akkor otthagy. Ezért folyamatosan hazudsz neki. Görcsösen ragaszkodsz hozzá, mert rettegést, hogy nem kellesz majd senkinek, egyedül viszont életképtelen vagy.

Komolyan azt hiszed, hogy örökre veled marad? Nézz már körbe, bótos gyerek: egyre jobban távolodik tőled. Egyre rosszabb ez a kapcsolat. Egyszer elszakad a cérna. Csak idő kérdése, hogy elhagyjon.

júl. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez attól is függ miket kérsz tőle konkrétan.
júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!