Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen gyakran mondogatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondogatja a párotok nektek hogy "Az enyém vagy"? Nem fura ez a mondat? 20/l

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem még soha, senki se mondott ilyet.
2019. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Szex közben mindenféléket szokott mondani a férjem, ennél körökkel mocskosabb dolgokat is. Nálunk ez attól függ, mit csinálunk, és mennyire durvulunk.
2019. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Szex során mondtam már nőnek, mert annyira élvezkedtünk, hogy felfaltam volna. Akkor csúszott ki, s közben a sperma pedig lövellt a hüvelybe. 😁
2019. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Jobb mintha azt mondaná "Józsié vagy". Nézd így a dolgot.
2019. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyik régi exem néha mondta, de nem vettem komolyan. Főleg, hogy csak szex közben hallottam tőle. Valószínűleg ettől is nagyobb volt az orgazmusa. :D
2019. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Néha előfordul mikor nagyon bújós kedvében van és rámfekszik vagy szorosan megölel.

Az, hogy fura-e attól függ, hogy mi van mögötte. Nyilván amit maga a mondat jelent az nem egy pozitív dolog, eléggé birtokló. Neked kell ismerni a párodat és tudni, hogy nála mit jelent ez. Hogy tényleg úgymond tulajdonnak tekint vagy egyszerűen csak egy kedves, aranyos mondat amivel azt akarja kifejezni, hogy összetartoztok.

2019. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem szàmoltam soha. Szokta mondani a férjem szex közben és egyébként is. Én is neki. Engem egyàltalàn nem zavar, szàmunkra ez nem negatív kijelentés.
2019. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!