Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatja ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja ezt az apósjelölt és én mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom szülei évtizedekig házasok voltak. Egyikük sem könnyű természet, de az apja különösen problémás olyan szempontból, hogy nem lehet vele semmit megbeszélni. Ha valami nem tetszik neki, akár egy hónapon át nem nagyon állt szóba a feleségével. Ezt a szokását sajnos mostanában is gyakorolja. A barátom már több, mint fél éve összeköltözött velem. Mikor bejelentette az apjának a költözést (ő az apjával maradt egy háztartásban és az anya költözött el) akkor sem állt vele szóba pár napig. Amióta együtt élünk mindig rosszabb a helyzet. Az apja olyanokat vár el, hogy pl hazamenjünk hozzá takarítani és olyan időpontokban, amikor nekünk egyáltalán nem jó. Természetesen tudom, hogy a szülőknek segíteni kell, de teljesen egészséges emberről van szó, nem csinál otthon nagy rendetlenséget egyedul és nekem nincs erőm nála porszívózni és stb miközben itthon is van dolog és amúgy váltott műszakban dolgozunk. Apukának ez sem tetszik már olyanokkal tömi a fia fejét, hogy én iranyitom és hogy teljesen elveszítette, mint fiát. Megbeszélni ezeket nem lehet vele, mert ha olyan a téma - mint már fentebb írtam- nem áll vele szóba. Nagyon frusztrál, hogy akármikor találkozunk vele tudom miket gondol rólam, nehéz így jó fejnek lennem. Nem igazán vagyok már rá kíváncsi. Szerintem nem vettem el tőle a fiát, szépen élünk egymással semmi gond nincs köztünk, csak miatta veszekszünk, mert szerintem manipulálja az apja. A válást nagyon nehezen viselte, gondolom úgy érezte csak a fia maradt neki. Sajnos a barátom ennek ellenére is rajong érte...azért írom, hogy sajnos, mert amíg így viselkedhet vele az apa addig semmi nem fog változni szerintem. Mi lenne a megoldás? Nekem kellene jobban igyekeznem? Normális, hogy nekünk nem megfelelő időpontokban kellene segíteni neki olyan dolgokban, amiket simán meg tudna ő is csinálni? Ő egyműszakos munkarendben van, jó fizikumú férfi.
2019. szept. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak a "kiengesztelésére" követeli a nem megfelelő időpontban a takaritást. Igazi ostoba f...
2019. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem te már többet is megtettél, mint elvárt lett volna.. Én innentől hátradőlnék, és tojnék az egészre. De ez én vagyok. Az én apám is egy borzasztó nehéz eset, évekig szenvedtünk miatta válás után is.

Aztán mikor elkezdtem jól keresni, akkor újra jóban lett velem, és elindult, hogy akkor a féltesómnak milyen drága ajándékokat vegyek, stb.

Lassan 2 éve nem beszélünk, és nem voltam még boldogabb. Nincs olyan, hogy a szülőket el KELL tartani és segíteni kell nekik. Az anyukámért mindent megteszek, ő számíthat rám majd öregségében is, mert tisztességben felnevelt, törődött velem, apám nem. Barátnőm egyszer találkozott vele összesen, valószínű többször nem is fog.


Párodnak kéne kicsit tisztábban látni, hogy nem kell feltétlenül behódolni, cska mert szülői akarat.. Felnőtt emberek vagytok.

2019. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem csinálnám az biztos.Mi vagy te? a cselédje?

Keressen magának valakit aki renben tartja a házát.

2019. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugráltassa az imádott fiát. Én biztosan nem mennék.


Egyébként kikapál egy jóféle "anyóst", nem irigyellek...

2019. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!