Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak kihasználja anyagilag? M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasználja anyagilag? Mit tudok tenni? Hagyjam, hogy egyedül jöjjön rá?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősömnek van egy új párkapcsolata, amibe a házasságából menekült. A nő is épp válófélben van egy 4 éves kis lánnyal. A nő eddig jó körülmények között élt, megszokott egy magasabb életszínvonalat, persze unalmassá vált a házassága és kiutat keresett belőle. Már korábban is rányomult a férfire, mikor még házas volt, kalandozni.akart...a férfi dobbantott miatta a háasságából és nagyon hamar (pár hét ismerkedés után) beleszeretett a csajba, akitől kedvességet és megértést kapott, amit otthon az asszonytól az utóbbi időben nem. Nekik is van egy 3 éves gyerekük és a szürke hétköznapok, a munka, problémák eluralkodtak, ebből persze a férfi menekülni akart...

Hamar el is döntötték, hogy összeköltöznek. Eleinte a nő nagy lakást akart kerttel, végül egy kisebben allapodtak meg. Külföldön zajlik a történet (ahol több ezer euro a kaució plusz bérletidíj), így a férfi hitelt vett fel, hogy egyedül kifizesse a kauciót, a nő nem adott bele pénzt. És úgy tűnik ez a lakbérrel is így lesz.

Vajon a nő csak a saját és a gyereke kényelme miatt ment bele az összeköltözésbe, kihasználja a férfi szerelmét?

Nekem ez a férfi ismerősöm igen baleknek tűnik, persze nem foglalkozik az aggódó tanácsokkal, hogy legyen résen. Mit tudok tenni?



jún. 26. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ne tegyél semmit! Az ő élete, joga van úgy élni, ahogy akarja. Akár el is ronthatja.
jún. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy aggódsz, de semmi értelme beleszólni. Ilyenkor úgysem használ semmilyen jó tanács, csak magad ellen fordítod. Gondolom nem szeretnéd megszakítani vele a kapcsolatot és haraggal elválni..
jún. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ő ki neked. Ha valaki, aki fontos számodra (jó barát, rokon, kedvenc munkatárs, stb...), akkor szerintem ha nem próbálod meggyőzni, csak kifejezed számára nem támadó módon az aggodalmat, az még oké lehet.


Ha ő igazából senki neked, akkor szerintem sem kéne beleszólni ebbe.


De valószínűleg mindkét esetben csak a saját hibájából fog tanulni

jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, feláldozta házasságát a nőért, szerintem pont nem fogja érdekelni ha azt mondod szerinted kihasználja. Pláne úgy, hogy nem is látsz bele a kapcsolatba. Ha neki így jó, miért akarod elvenni boldogságát?
jún. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van. Én is tudom, hogy nem szólhatok bele az ő döntéseibe, úgy éli az életét, ahogy akarja! Talán még szerencséje is lehet, és leélheti az életét ezzel a nővel. Reméljük így lesz. :)
jún. 26. 07:16
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Okosan döntöttél, ha nem szólsz bele.
tegnapelőtt 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!