Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez most mit jelentsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Ma van három éve, h a párommal össze költöztünk. Jeleztem neki már régebben, nehogy elfelejtse az evfordulónkat. Azt is mondtam, nem kérek ajándékot, de egy szál Virágnak örülnék.


Ma haza jön, és közli velem, h tudja évfordulonk van, ,,és akkor mi van?"

Nemhogy virágot, de még szóban való köszöntés, esetlegesen egy kösz h vagy nekem, se kaptam. Sajnos egyszer sem az évek alatt

Ha szóvá tettem, h legalább mondhatná, h hé te hülye boldog évfordulót, azt mondta ha veszekedni akarok, őt hagyjam ki belőle

Ugy érzem nem érdemlek meg egy szál virágot, vagy egy kedves szót, pedig a lelkem kiteszem érte, eltűröm h minden nap 2 liter sört megiszik, h nem csinál itthon semmit, és még sorolhatnám

De úgy érzem, semmit nem érdemlek, semmit nem ér amit csinálok 😪


jún. 25. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Most te magadat akarod kötelezően vele ünnepeltetni. Ezt senki nem bírná.
jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a francért vagy vele.
jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem hát, minek vagy vele. 2 liter sör???
jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

"pedig a lelkem kiteszem érte, eltűröm h minden nap 2 liter sört megiszik, h nem csinál itthon semmit, és még sorolhatnám"

Minek? Én sem értem, hogy miért vagy még vele.

jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem se köszönt de el se várom viszont minden nap TISZTELETTEL van felém!
jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ennek a faszinak az a legkisebb hibája, hogy nem akar megünnepelni mindenféle mondvacsinált évfordulót. Egyedül a te bajod (és a te döntésed), hogy egy lusta, semmirekellö alkoholistával élsz együtt és ezért még jutalmat is vársz. Nem kell mártírt játszanod, senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy élj vele, nem is értem hogy bírod ezt a piaszagot egész álló nap. Most mennyivel lenne jobb, ha két sör között odaböfögi, hogy kösz hogy vagy nekem?
jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Téged minősít hogy ilyen emberrel vagy még mindig. Egyébként meg mi az hogy elvársz bármit is?? Van baj..
jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha bepasiznál, mindjárt rohangálna utánad.

Én keresnék jobbat aztán sz@rja össze magát.

Buliznék, ismerkednék, táncolnék, megbolondulna mellettem a féltékenységtől!

jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a lelkem kiteszem érte, eltűröm h minden nap 2 liter sört megiszik, h nem csinál itthon semmit, és még sorolhatnám


Ezt feledtetné, jóvá tenné egy szál virág? Minek tűrsz el bármit is? az anyja vagy vagy miért csinálod ezt?


A férjem a szülinapomra és nőnapra hoz virágot. Slussz. Nem várom a házassági évfordulünkra sem, boldogat neked is, puszi-puszi, ennyi. Viszont a mindennapokban tisztelettel, szeretettel viselkedünk egymással. És ennyi.


Nálatok kvra nem a virág a baj.

jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Bár ez a sörözés nem tűnik túl jófejnek, azért az sem teljesen oké, hogy te ráparancsolsz, el ne felejtse az évfordulót.


Ezek az ünnep dolgok - az én véleményem szerint - olyanok, mint a közlekedésben az előzékenység.


Ha látom, hogy valaki túródik, nyomul sávváltásnál vagy mondjuk balra nagy ívben kanyarodásnál ,még akkor is inkább nehezítem a dolgát, ha igazából kényelmesebb lenne ha segítem/beengedem.

Míg ha azt látom, hogy valaki türelmesen vár a kereszteződésnél, hogy elkanyarodhasson, vagy kirakja az indexet sávváltásnál és látom, hogy nem csak bevetődik, hanem keresi a helyet, akkor még fékezés árán is segítek neki.


Évfordulót/lánykérést/szülinapot aki megparancsolja, hogy ne felejtsem el, akkor én is szarnék rá. Mert agyonvágja az igyekezetemet, hogy tervezzek meglepit, gondolkodjak rajta, stb.

jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!