Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem nem főz egészséges ételt a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

jún. 24. 20:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
57%
Mivan csak privátba vagy ilyen kemény? Ne a csendbe figyelj és pontozd le amiket írunk. Hanem válaszolj is.
jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 SZTANN válasza:
84%
SZÉGYENTELJES ez a kérdés - különösen a megfogalmazása. A feleségeddel nem tudod megbeszélni ezt? Eddig hogy éltetek együtt? Ilyen gyalázkodást kiírni róla, miközben rendben tartja a gyereket meg a lakást - és nem tetszik a kajája? Szégyentelen, önző parazita vagy - és infantilisan buta, mert nem vagy képes a magad dolgát otthon megoldani.
jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
84%
Főzz te. Mi vagy te, királyfi?!
jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az lenne a legjobb, ha házhoz rendelnétek valamelyik ebédszállítótól. A feleségednek is nagy könnyebbség lenne.

Gond csak akkor van, ha a gyerekek megszokták az egészségtelen ételeket, utána nem akarják megenni a főzeléket.

jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
52%
Én azért írok hogy lepontozzatok, egyet értek azzal az egy két emberrel aki jelen esetben megvédte a kérdezőt. Nekem is volt egy két ilyen barátnőm, szerencsére nem lett gyerek, már szakítottunk. Ha mindketten dolgozunk, osszuk el a házi munkát. Ha csak én dolgozok, akkor csak el kéne látnia a háztartási feladatokat szerintem. Foglalkozik a gyerekekkel. A főzés nem tartozik bele? Mindegy hogy régimódiasan nézzük, vagy nem, szerintem ez az igazi egyenlőség.. Én férfiként tudok mosni, főzni, takarítani, és ha ezt egy lány olyan csúnyán kihasználja hogy elvárja hogy én csináljam meg, közben dolgozzak ő pedig építi magát, akkor köszönöm ebből nem kérek. Igen, a nő nem szolga. De a férfi sem pénzautomata. Egyensúlyt meg kellene találni, valamit valamiért.
jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 gergelice16 ***** válasza:
91%
Nálunk feleségemnek a gyerek mellett nem sok ideje marad főzni (alapból a végkimerülés szélén áll), ezért hétköznaponként rendelünk kifőzdéből, hétvégén pedig én vigyázok a gyerekre, amíg ő főz. Ez nálunk bevált. Osszátok meg a házimunkát, és tegyétek rendbe a kapcsolatotokat, hogy a munkára ne szükséges rosszként tekintsetek, hanem egy lehetőségre, amivel kimutathatjátok a szereteteteket a másik iránt. Ez igaz rád is és a feleségedre is. Ha úgy látod, lustálkodik, akkor jelezd neki. Ha erre úgy reagál, hogy ne nem látod át, mennyit dolgozik, akkor fogadd ezt el.
tegnapelőtt 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!