Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az apró figyelmességeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leclerc kérdése:

Az apró figyelmességeket szoktátok kommunikálni, vagy jobb ha magában tartja az ember?

Figyelt kérdés

Pl: Van két polc a fürdőben, és azon gondolkodtam, hogy az alsót illene odaadni a páromnak ha lenne, mert alacsonyabbként az neki nyilván kényelmesebb.

Na most ha kommunikálom, az könnyen tűnhet számításának is, viszont az is egy gyakori dolog, hogy az ilyeneket nem vesszük észre. Én örülnék ha a párom az ilyeneket megemlíteni. De lehet én vagyok nagyon virág lelkű.

Természetesen arról van szó hogy egy alkalommal, nem ilyen hándálgatásokról van szó!

(Elméleti kérdés, nincs párom)



jún. 19. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mikor jön ki hozzá a felirat?
jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéseket teszek fel, hogy jól esne-e, megfelelne-e és ő válaszol mit szeretne, hogyan képzelte el aztán megegyezünk. De legtöbbször szó nélkül tudjuk mit akar a másik.
jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Néma gyereknek... ne várj el ilyeneket, hogy a párod találja ki, mi lenne jó, praktikus, mi esne jól. Nem mindenki alkalmas erre. Elmondod magyarul.
jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Én azt szeretem amikor a barátnőm gondolatolvasóként érzékeli azt, ha teszek neki egy kedves gesztust, pl ilyen volt amikor felszereltem neki a számára multiorgazmust okozó ikeas polcot mire hazáért a munkából. Annyit mondott, hogy ügyes vagy. Én sokkal nagyobb dolgot vártam volna, és rosszul esett nekem ez, vagyis az, hogy....azt hittem leveszem a lábáról, hogy majd ezért lesz valami beöltözős szex, de semmi.

Aztán amikor hangot adtam ennek pár nappal később, képes volt egy olyannal elém állni, hogy "bocsánat, nem tudtam, hogy neked ez rosszul esett". Majdnem elhagytam.

jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
4# Ritkán szexel veled?
jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4: az milyen univerzumban szivesség, amiért cserébe elvársz valamit???
jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Ezt én se értem. Miért minden ott kőt ki, hogy szexelni kell érte?
jún. 19. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogom minden piti dolognál elmondani, hogy "hát én ezt miattam csináltam, nézd, milyen figyelmes vagyok". Ha beszélgetünk és releváns a témához, futólag megemlítem, de ennyi. A figyelmesség akkor figyelmesség, ha érdek nélkül az és nem várok el érte viszonzást meg nagy hálálkodást, hanem elég nekem, ha a másiknak úgy jó.
jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. És ez szerinted úgy megy, hogy legyen az ember kedves, és ne várja el, hogy a másik az legyen vel?
jún. 23. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Az két külön dolog. A kedvesség nem egyenlő a folyamatos hálálkodással. Nyilván látom, hogy a másik is megtesz értem dolgokat és fordítva. Ha egyértelműen látom, hogy vmit értem tett meg, akkor megköszönöm magamtól. Ha nem, mert nekem nem egyértelmű, akkor ne kezdje el magyarázni passzív-agresszíven, hogy azt miért csinálta, csak azért, hogy kicsikarjon egy bókot.
jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!