Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki örülne ha több pénzt keresne a párja? Mennyire vagytok megelégedve a párotok fizetésével?

Figyelt kérdés

jún. 9. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik komolyra pénzesebb nőt választanak. A többi meg mehet a levesbe.
jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván örülnék neki, de nem ezen fog múlni a kapcsolat.
jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Engem az első férjem egész házasságunk alatt azzal b.szogatott, hogy keressek még többet és még többet. Ő excelt toszogatott egy multinál, én egyéni vallalkozó voltam. Ha kivettem egy hét szabit, már morgott, mert hogy akkor nem keresek pénzt. Mandulagyulladással is küldött dolgozni, mert hogy kell a pénz. Mindig én kerestem többet. Mindig elvárta, hogy én fizessek. Váláskor derült ki, hogy a fizetéséből ami megmaradt, pakolta egy külön számlára, amit az anyja nevén tartott. Persze kipereltem belőle a felét, sunyi kis mocsok. Semmi férfias nem volt benne már a végére, egy nyivákoló kisfiúnak láttam csupán.
jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
én csak azért örülnék neki, mert több potenciál van benne, mint amennyit most keres (2 diplomával nem diplomás munkakörben dolgozik)
jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Iskolapszichológusként 350-et keresek... pedig a doktorit is megcsináltam. Jobb lesz a helyzet, ha elkezdek magánozni. Párom 600-at keres. Erre még nem mernénk gyereket vállalni, szóval igen, szerintem neki is jobb lenne.
jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Örülnék neki, mert kettőnk óriási gondja után és egyben hosszas munkanélküliség után is csak részmunkaidőt kapott kissé távolra. Tehát én ezt úgy mondom, hogy van párom és 4 éven túl vagyunk. Illetve eléggé mocsok módon elvette a kormány a Mák kártyáját és az a bevétel is kiesett. Én sem keresem degeszre magamat. Egyszerre történt minden. De szereti a munkáját, ismerkedésnél sem lenne ilyen előzetes elvárásom, konkrétan ellene is vagyok az ilyen előzetes elvárásoknak, és még így is megteremtjük minden vágyunkat.


35/F

jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem ez lenne a fő mérvadó, de nem zavarna.
jún. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!