Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal is próbáltam beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal is próbáltam beszélni erről de nem igazán jutottam előrébb. szerintetek én képzelődök vagy értek valamit rosszul?

Figyelt kérdés
én egy 31 éves nő vagyok párom 34 éves 8 éve vagyunk együtt nem vagyunk házasok, de mindig nagyon jó volt a kapcsolatunk. viszont ez elmúlt félévben változott valami párommal amit nem igazán értek mert fura az egész! jó hozzám meg kedves meg csinál mindent de viszont kicsit el is húzódik tőlem. van egy 4 éves kisgyerekünk és úgy volt hogy el megyünk kicsit az állatkertbe és párom végül munkára hivatkozva lemondta így barátja vittel engem és a gyereket az állatkertbe! most nem az mert ismerem a párom barátját, jó fej és kedves férfi de azért fura szitu volt nekem! meg igazából ez már nem az első eset hogy férjem nem tudom hogy szándékosan vagy ez véletlen de már nem először alakulnak úgy a dolgok hogy barátjával mentem vagy mentünk a gyerekkel valahová! nekem ez már fura. tényleg kezdem úgy érezni mintha a barátja kezdene előtérbe kerülni vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. párommal is próbáltam beszélni erről de nem igazán jutottam előrébb. szerintetek én képzelődök vagy értek valamit rosszul?

jún. 7. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Rád unt, szívesen lepaszol a havernak.
jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Legközelebb már a barátja fog megb.szni is?
jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik a párod, vállalkozó? Biztos, hogy munka volt, és nem másik nő? Ez nekem is nagyon fura lenne.
jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Haverja falazik a félredugásához. Ne szórakozz már...
jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-essel sajnos. Nem akar veled programozni, elhúzódik tőled. Egyértelműen szeretője van és a barátja meg benne is van a játékában. Undorító.
jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A baratjat kérdezd meg,faggasd addig amig el nem mondja amit tud. Valahogy meglepetésszeruen, ne irjal neki meg ilyesmi,mert azt szépen együtt fogják megfogalmazni. Élőben,hogy lasd a gesztusait, a szemkontaktust, pupillat, hangszinét. Lehet valami itallal kinald meg,hatha mind valamit. Valoszinuleg hazudni fog, figyeld hogy nem pirosodik-e el. Én anno ugy szedtem mi a pasim legjobb barátjabol hogy azt mondtam hogy tudom hogy viszonya van és hogy falazott neki, letámadtam hogy nincs szive ezt csinalni velem,falazni és hápogott,bocsanatot kert. Uff akkor mar tudtam. Nem vagyok ilyen támadó soha senkivel,ezért merész húzas volt,nem is tudtam menni fog e. Megleptem és kitálalt. Nem értem miért küldene a pasid más férfival programokra. Nagyon sajnalom. Még lehet az a taktika hogy hallgatsz és figyelsz. Vagy beígéred a programot de egyszeruen lelépsz es a munkahelyére bemész. Gondold át először,lehet hogy jobb tok kedvesen mintha semmi nem aggasztana... És légy résen. Ha hazudik, akkor hiaba fogod kérdezni,csak elővigyázatosabb lesz. Ha lesz egy apró bizonyitékod a barátjábol kihuzod.
jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!