Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez narcisztikus jellemvonasokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez narcisztikus jellemvonasokra utal?

Figyelt kérdés

Folyton hergel,bantja a barataimat a csaladomat egy ideig halgatok aztan ki robbanok jol fel mergesit utana en vagyok a hibas mert nem tudok viselkedni.

Nem kerte meg a kezem mert azt mondta h nem erdemlem meg

Azt mondta ha el hagyom a cigit meg ker es szepen fog viselkedni

Mindig en vagyok a hibas

irigy amiert en beszelek egy nyelvet amit o nem beszel

Mas lanyhoz hasonlitgatott

Fenyegetett hogy meg ver emelte a kezet en meg utottem o vissza utott(nem egyszer tortent)

Mindig mondta h azert ilyen mert en nem tudok viselkedni s ha en megvaltozok utana o is szepen fog

El megy othonrol baratokkal szorakozni hivom nem veszi fel irok nem ir vissza ha igen akkor azt mondja en nem parancsolok neki

Meg kerdem hol van mit csinal azt mondja h teged mit erdekel,semmi kozod hozza,ahol akarok

volt h meg szoritotta a csuklomat ugy hogy meg kekult

Mindenkit hibaztat,barataim csaladom

Kertem hogy ne telefonozzon beszelgessunk olelgessen azt mondta nincs kedve


jún. 7. 09:30
 1/9 A kérdező kommentje:
7 eves kapcsolat
jún. 7. 09:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy, hogy minek nevezzük?

A kérdés inkább az, hogy miért nem hagyod el, ha így viselkedik veled? Te elhiszed, hogy ez az ember szeret téged?

jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szakitottunk fenyegetett hogy meg oli magat,nem hagyott beken,igerte h meg valtozik ra jott a hibaira,boldog csaladot akar,szeret meg ilyenek aztan vissza mentem hozza de nem tortent semmi

Neki lehet menni ha en megyek vege a vilagnak h hanyra menjek haza hol ultem ennyit stb stb

jún. 7. 09:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elejétől kezdve nem szabadott volna hagynod és már eluralkodott...
jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért csinálja ezt veled, mert megteheti. Bármit csinál, te visszamész hozzá, miért változtatna, ha működik? Amíg lábtörlő vagy mások számára, ne számíts jobbra.
jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számomra csak az a rejtély, hogy miért nem b@szod ki már ma a francba és miért akarod hogy megkérje a kezed. Akár nárcisztikus akár nem, egyetlen percet nem szórakozna velem ez a f@sz, már bocsánat. Nem értem te miért hagyod, ennyire nincs önbecsülésed?
jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nincs sajnos nem volt 4 napja szakitottunk
jún. 7. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes, remélem ezúttal nem fogadod vissza!
jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat nem fogom
jún. 8. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!