Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy kapcsolat akár évekig is harmonikusan, konfliktusmentesen működik, utána viszont akár az apróságok is vitákat okoznak?

Figyelt kérdés

Volt már részed hasonlóban? Szakítást okozott végül?

Évekig jól működtetek és azt érezted, megtaláltad a lelki társadat, utána mégis elhidegültetek?



jún. 2. 00:20
A kérdező szavazást indított:
igen, gyakori
nem, nem olyan gyakori
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyakori, mert csak egy hosszú kapcsolatom volt/van, még mindig tart, de nagyon ellaposodott és sokat vitázunk.
jún. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem gyakori.

Minden kapcsolatban van egy-egy ilyen időszak.

Elmúlik a rózsaszín köd, jobban zavarnak a másik hibái, ilyenkor vagy megszakítják a kapcsolatot, vagy megoldják, és a szerelem átalakul szeretetté.

Azt vettem észre a környezetemben, hogy ez a 3. évben kezdődik, de ha eléggé szereti egymást a két ember, túl lehet élni.

jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyenkor viszont nagyon könnyen be tud kerülni a képbe egy harmadik fél, aki boríthat mindent, nem?
jún. 3. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!