Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Első sorban 50+-os férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban 50+-os férfiak válaszára vagyok kíváncsi.Kapuzárási pánik? Poliamória?

Figyelt kérdés

Párom (F)50-es én 60 vagyok. Két éve vagyunk együtt. Mésfél éve együtt is élünk. Nagyon sokat adunk egymásnak. Egyre elmélyültebb közöttünk az intim együttlét is. A kezdetektől tudom, hogy ő eddigi életét úgy élte, hogy több nővel is tartott kapcsolatot. Mai napig is csetelnek.Van, hogy csak felületes "hogy vagy? jól vagyok". Időnként nosztalgiáznak. Szóval nem monogám típus. Mióta együtt vagyunk tudom, nem volt mással. Azt is tudom, hogy vágyik rá, meg szoktuk beszélni. Azt mondja, hogy inspirációt nyerne. Megjegyzem az együttléteink szinte mindennaposak.

Kérdésem az, hogy ti férfiak ezt magatokban hogy rendezitek el?Tényleg létezik az, hogy minden nagyon szép együtt. Megvan a változatosság, a játékosság. A hármasban vagy négyesben is benne lennék (nincs benne tapasztalatom még).Azt ami jó együtt, szeretném vele megélni. Megjegyzem én nem vágyom másik férfira. Az viszont zavarna, ha külön utakon keresné a kielégülést. Ő ezzel is tisztában van. Nem szeretném, de elfogadnám, ha ez kell neki ahhoz, hogy egymás mellett maradjunk. Változhat-e ez? Lehet-e olyan intimitás, szerelem, szeretet egymás iránt, hogy adott lehetőséget elszalasszon, vagy most már nem adja meg neki azt az örömet, mint azelőtt, hogy megismert? Szeretjük egymást, ami szavakban és tettekben is egyértelműen megnyilvánul. Hosszú távban gondolkodunk.



febr. 23. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ki költözött kihez?
febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok még 50, de közel vagyok hozzá. Nem hiszem, hogy ez korfüggő lenne. A te társadnak egyetlen nő nem elég, hiába adsz meg neki bármit. A hiba nem benned van, bár nem tudom, hiba-e ez. Ő ilyen. Ha megfelel így, elfogadod, ha nem, keresel mást. Azt gondolom, vannak férfiak, akik összetennék a két kezüket, ha lenne egy olyan odaadó társuk, mint te.
febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt most nem bántás ól írom,de ennyi odősen nálam ez megalázó kategória lenne. Értem én,hogy mindenki annyi idős,amennyinek képzeli magát,de azért 50+-osan már illene egy nőnél megállapodni. Ezt úgy huszon éves korban tudnám elképzelni.

Én biztos nem adnám a párom alá a lovat,hogy velem maradjon,ezért bármit elviselek tőle.

febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es. Én lakom nála.

2-es. Köszönöm szépen, ez korrekt válasz volt. És azt is, hogy ilyennek látsz.

3-as. Titkon reménykedem, hogy kitart csak mellettem.

Köszönöm az eddigieket.

Várok még gondolatokat tőletek.

febr. 24. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!