Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok erre a kérdésre? Érdemes elolvasni.....

Figyelt kérdés

Baráti társaságban az egyik haver új barátnője egy anonim kutatást csinált valami diploma munkához. Az egyik kérdés az volt, ha ma találkoznál a partnereddel először akkor is összejönnél vele? Azt tudni kell, hogy a társaság 90% 40-50 év között van és nagy részük házas.

Teljesen anonim volt a felmérés, szóval az emberek nem fogták vissza magukat ahogy én sem. 50% azt mondta, hogyha ma találkozna a partnerével akkor nem jönne vele össze, 30% mondta azt, hogy talán és 20% mondta hogy a mostani párját választaná újra. Mi a véleményetek?


jan. 9. 23:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez így jó kérdés, nekem is volt alternatíva abban az időben amikor a feleségemet választottam végül. Nem bántam meg, de szerintem a kolléganőmmel se jártam volna rosszabbúl. Mondjuk annyira nem is én választottam.
jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem olyasvalaki kezdett el MOSTANÁBAN megtetszeni, akit 26 éve ismerek.

És soha korábban nem tetszett úgy, hogy össze akartam volna jönni vele, most meg igen... Tehát nálam fordítva van, régen nem jöttem volna össze vele, most meg...

jan. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Diplomamunka és hajszínkutatás... A fodrászoknak is van már egyetem? Ne haragudj, kérdező, ez olyan komolytalanra sikerült.
jan. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy 20-30 éves korosztályt, ott még van love nem kényszerből vannak együtt. Vagy a másik véglet, kérdezz olyan párokat akik már minimum 10 éve együtt vannak, ott aztán lesz válasz. De tök mindegy hogy mást valasztana, azzal a másikkal is ugyanez lenne 10 év után a válasza.
jan. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Arról szó sincs, hogy miután a nő elvégezte a felmérést, majd a végeredményt megosztotta Dawsonnal és a haverokkal, hogy kell elképzelni azt a kínos, filmes jelenetet, ahol néznek egymásra a párok, kényszeredetten mosolyogva, és azon gondolkozva, vajon az én párom az 50%-ban volt?
jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A hajszínt én tettem hozzá....lehet hogy rossz példa volt. De tapasztalatból mondom, hogy van olyan nő aki szereti a férjét kopaszon is de ha új kapcsolatot kezdeményezne biztosan nem kopasz férfit választana.

Teljesen anonim volt, leültünk egy gép elé és egy tesztet töltöttünk ki majd a legvégén kellett megadni az adatokat.

jan. 10. 09:36
 17/23 A kérdező kommentje:
Az eredmény nem ott a helyszínen elemezte ki hanem később küldte el azoknak akik kíváncsiak voltak rá. Nem akarta a hangulatot elrontani vagy tesztelni az emberek tűrőképességét.
jan. 10. 09:38
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Melyik egyetemre jársz? Mert én is készítettem közvéleményt de az minimum 50 kérdéses volt. Nem csak párkapcsolati kérdés volt. Ez egy KAMU amit te írsz.
jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez annyira nyilvánvaló kamu...

40-50 éves társaság, és most szerzi az új barátnő a diplomát... Hát persze.


Ettől függetlenül: mindketten változtunk az elmúlt 20 évben. A dús, hosszú hajából nem maradt semmi, a fogai egy része se saját már, a feszes kis hasa a múlté, egyre több a szőr a hátán, ősz és ráncos. Persze, hogy nem olyan jó pasi, mint 25 évesen. Bakker, én se úgy nézek ki, mint 23 évesen ... Tudjuk, látjuk. Reálisan nézve minden második ellenkező nemű, aki szembejön, az külsőre vonzóbb.

És akkor mi van...?

Az elmúlt 20 év bebizonyította, hogy ő az Igazi. Messze nem tökéletes, de tökéletesen összeillünk.

Ha elválnánk, az más kérdés, hogy ki kivel ismerkedne. Ebben az esetben: hát biztos, hogy nem olyannal, aki külsőre az esetem, mert reálisan nézve esélyem sem lenne nála. De ha nem lenne olyan, akivel kölcsönös a vonzalom, akkor szerintem jól ellennék macskás néniként.

jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem boldogok a házasságukban sajnos. Egyébként igen, mi most is egymást választanánk.❤️ Ugyan 50esek meg nem vagyunk, de nem is tapasztalatlanok. 14. éve vagyunk együtt, és boldog házasságban élünk.😊

Elképzelni sem tudom hogy jut odáig egy házasság 10-15-20 stb év után, hogy elváljanak, ne akarják egymást. Maximum akkor ha soha nem is szerették egymást, de akkor meg minek voltak együtt, minek házasodtak össze egyáltalán🤔

jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!