Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok erre a kérdésre? Érdemes elolvasni.....

Figyelt kérdés

Baráti társaságban az egyik haver új barátnője egy anonim kutatást csinált valami diploma munkához. Az egyik kérdés az volt, ha ma találkoznál a partnereddel először akkor is összejönnél vele? Azt tudni kell, hogy a társaság 90% 40-50 év között van és nagy részük házas.

Teljesen anonim volt a felmérés, szóval az emberek nem fogták vissza magukat ahogy én sem. 50% azt mondta, hogyha ma találkozna a partnerével akkor nem jönne vele össze, 30% mondta azt, hogy talán és 20% mondta hogy a mostani párját választaná újra. Mi a véleményetek?


jan. 9. 23:54
A kérdező szavazást indított:
A mostani partneremet választanám
lehet hogy a mostani páromat választanám
biztosan nem a mostani partneremet választanám
30 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

A baráti körvégig kérdezése nagyon nagyon messze van a kutatástól.

Ez milyen büfé szak, ahol ilyen a diplomamunka?

Már ha igaz a kérdés.

jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Irreleváns és hülye kérdés..


Nyilvánvaló, hogy egy boldog kapcsolatban azt mondod, hogy a mostanit választanád újra, ha meg nem vagytok boldogok és csak megszokásból vagytok együtt, akkor meg mást mondasz.

jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éve vagyok együtt a párommal. Ha visszamennék az időben, újra őt választanám. Igazán jó társ, nagyon összeillünk és bármit megteszünk egymásért. Van viszonyítási alapom, előtte több férfivel is próbáltam ismerkedni és nagyon kevés volt köztük a megbízható, normális.
jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1 kutatásnál felveszed az adatokat,kor végzettség, lakhely, az itt is megvolt. Rendes diplomamunkához gyűjtött adatot, 50 kérdés volt és elég sok témát érintett.
jan. 10. 00:06
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
A barátiköröd már nem boldog a párjával, csak 40-50 évesen sok ember már fél váltani.
jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem volt egyértelmű a kérdés, ha a partnered nem ismernéd csak pusztán a külseje alapján kéne választanod, akkor is összejönnél vele? Esetleg fiatalabbat vagy más hajszínt választanál?
jan. 10. 00:08
 7/23 A kérdező kommentje:
5... ebben van némi igazság ez vitathatatlan.
jan. 10. 00:10
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

Igen, persze.

Persze én könnyen beszélek, mi fiatalok (23) vagyunk és viszonylag friss (2 év) a kapcsolatunk. De minden jel arra mutat (amennyire ilyen korán ezt lehet látni), hogy majd 20-30 év múlva is ugyanezt mondom a páromról :D


Együtt élünk, minden szuper, együtt fejlődünk, kezdjük a felnőtt életünk, közösen tervezünk.

jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az azért alapból nem lehetett mennyben köttetett szerelem, ahol a hajszín miatt megy a nyafi.
jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"Teljesen anonim volt a felmérés, szóval az emberek nem fogták vissza magukat ahogy én sem."


Nem volt teljesen anonim, hisz ismer titeket. Ha 10 haverodnak adsz egy esszéfeladatot, az nem anonim.

jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!