Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbocsájsam a páromnak,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájsam a páromnak,ha a szünetekben mással van?

Figyelt kérdés
Tudom, hivatalosan ezen időszakban nem vagyunk együtt, de én már akkor sem tudok úgy érezni iránta mint előtte...

2023. szept. 28. 01:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

"Szünet" - macskakaparásban, mert ilyesmi nem létezik egészséges párkapcsolatokban!


Olyasmi igen, hogy megegyeztek abban hogy nem taliztok maximum három napot és elgondolkodtok van-e értelme folytatni a kapcsolatot. Ha tovább tart az időtartam, akkor az a "románc" egyenlő a nullával, mert hiába jöttök újra össze a gondokat nem fogjátok tudni megoldani. Szó mint szó, igazság szerint a problémákat kapcsolatban illene megoldani, nem egy nyamvadt "szünetben" pláne nem "SZÜNETEKBEN" ami arra szolgál hogy a "párod" meghúz, akit csak lehet!


A "drágalatos partnered" téged TALONBAN TART, mert ha nem lesz kit megdugnia, akkor majd "visszamegy" hozzád, de ugyanúgy félre fog lépni, vagy ismét "szünetet" kér és értelemszerűen másokkal fog kamatyolni!


Egyébként tudja mennyire hiszékeny, ostoba vagy és hogy egyáltalán nem rendelkezel női tartással, önbecsüléssel.


Még egy kicsit sem szeret és tisztel, viszont kérdezem én:

Miért tenné, ha te se szereted, tiszteled önmagadat?

2023. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek a 10-essel és az 5-össel is. A szünetezgetésnek nincs értelme. Egy kapcsolat vagy működik, vagy nem. Olyan nincs, hogy jött egy jó csaj, fú szünet, így legálisan megd*ghatom, majd visszamegyek hozzád, hogy oké, mehet tovább. Legyen önbecsülésed!
2023. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat a szunetig tart. utana mar tarsfuggosegrol beszelunk, nem kapcsolatrol.
2023. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
16%
Jobbat mondok. Minket egy társaság szakított szét hazugságokkal, kihasználták párom enyhe elmeproblémáját, ebből nagyobb gondot is csináltak, 2 éven át voltunk külön, és nem kezelte magát a társaság miatt. Konkrétan igazából nem is szakított, közben fűvel-fával volt addig és nagyon rossz volt nekem. 2 hónappal ezelőtt hoztuk rendbe a kapcsolatot és szünetnek kezeljük. De nekem nagyon rossz volt megbírkózni, nyilván a mi esetünk sokkal durvább is, majd mégis sikerült. Abban egyeztünk meg, hogy nem firtatjuk. Az állapota is rendben van, azért is tért vissza.
2023. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%
Mi élő példák vagyunk éppen arra, hogy igaz szerelem bármilyen mocskot legyőz. A társaság egyik tagja ellen eljárás is indult.
2023. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Igazabol hivatalosan nem megcsalas, baaaarrr, ha egy het utan mar mással van, az nem valami szoros kapcsolat. Foleg, hogy a szunet, nem egyenlo a rendes szakitassal. Hisz mellekvaganyon tartjatok egymast.

Csak emiatt azert ne szakits vele, ha amugy jol megvagytok. DE, ha rendszeren van szunet, azert elgondolkoznek, hogy a pasi nem direkt iktatja be, hogy "nem hivatalosan megcsalhasson" teged. Hisz ezert elmeletileg nem szolhatsz, ki tudja magyarazni. Ezt csak te erzed.

2023. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
szünet = nem mer elköteleződni, ezért másokban is gondolkodik
2023. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szünet dolog nagyon gáz szerintem. Akkor inkább szakítsanak rendesen
2023. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog szakítani, mert ki akarja deríteni hogy ki a számára igazi jelölt, addig talonban tartja a másikat. Ha nem talál szebbet, jobbat, visszatérhet ahhoz, akivel szünetelt, ezért kellenek a kiskapuk.
2023. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%

A szüneteknek semmi értelme.

Egyszer akart egy exem szünetet. Lefeküdtem valakivel. Még neki állt feljebb. Szakítottam, és milyen jó döntés volt.

2023. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!