Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbocsájsam a páromnak,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájsam a páromnak,ha a szünetekben mással van?

Figyelt kérdés
Tudom, hivatalosan ezen időszakban nem vagyunk együtt, de én már akkor sem tudok úgy érezni iránta mint előtte...

2023. szept. 28. 01:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Hülye vagy? Ismered a szó jelentését?! Szunet! = semmi közötök egymashoz. Ha annyira szeretnéd nem engedted volna el, nem tartottatok volna szünetet. Bár nálad nem nehéz jobbat találni. Ez van. Szünetet tartottatok és nem tett semmi rosszat a párod, ergo a lehetőség neked is ott volt, hogy a szünetben mással legyél. Szóval mivel NEM csalt meg, ezért NINCS MIT megbocsátani! Sokkal jobbat érdemel nálad szegény!
2023. szept. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
szünet= szakítottatok.
2023. szept. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%

tőlem ha csaj kéri mindig kap szünetet örömmel engedem :)


egyből bele is ül az új f* ba np eddig.


a probléma ott van ha van pofaja vissza jönni xd, után én ott szívatom ahol csak tudom mivel nem kellettem és b terv lettem. ő meg nálam ezért trollkodás ra jelölt lett, odáig megyek hogy talán meg is csalom ha kell csak azért hogy minél nagyobb kárt okozzak. majd mikor ki van maxolva minden és azt hiszi hogy nyeregbe van boritom rá az asztalt hogy tipli van kis anyám mert kell egy kis szünetet mert fél éve csallak az xy nővé rendszeresen úgy hogy azt hitte hogy minden ok.


van szünet csak örökké tart a folytatást pedig nálam a pokol mindenkinek ami jár.

2023. szept. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem, a szünet azt jelenti hogy kiskapukat hagy magának.
2023. szept. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális ez a szünetezgetés. Egyszer sem, nehogy rendszeresen… ezen kéne elgondolkodni. Ha ennyiszer van az, hogy ez a “problémamegoldás” számotokra, akkor egyszerűen nem bírtok együttműködni, ez nem egy kapcsolat, hanem egy kalap kaka.

Kéne felnőni és normális párkapcsolatot keresni, már ha erre van igény.

Ha meg ilyen csikicsuki óvodás szinten szakítgatni meg könnyesen békülgetni van heti szinten 2x meg szexelgetni fűvel-fával, ha épp valamelyiktek felhúzza az orrát, akkor meg nem kell panaszkodni, mert akkor ez az igényszintetek, nektek csak ennyi kell :D

2023. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

SzüneteKKKben?


Nem vagy ti már egy pár. csak néha veled is dug. (te ezt nevezed nem szünetnek)

2023. szept. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

A szünetek nem félred.gásra vannak hanem arra hogy hiányzik a másik egyre jobban vagy nem.

Ha az előbbi van akkor szoktak csak kibékülni. Ha az utobbi akkor szakitott más kell neki.

2023. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés olvasásakor azt gondoltam valami iskolába jártok, vagy egy munkahelyen vagytok és a napközbeni szünetekben mással van.

De mik azok a szünetek egy kapcsolatban? Szerintem már eleve az nem normális. Vagy szakítsatok, vagy ne, de mi ez a szünetezgetés???

Ha meg nem vagytok együtt, akkor semmi közöd hozzá mit csinál.

Lehet én már öreg vagyok ehhez :D

2023. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Naiv buta vagy .. megerdemled.
2023. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

"Szünet"

Tök jó, mi mindenre lehet használni ezt a szót. Belebotlok valakibe a párom mellett, hoppá, nyomjunk gyorsan egy pauzát, félredugok egyet, aztán mehet minden továbbb. Nevezzük szünetnek és akkor nem ért a nevem.


Nevetséges, ez így nem kapcsolat.

2023. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!