Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kérdésem először olyan elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem először olyan elvált szülőkhöz (apukákhoz)szól akik új kapcsolatba kezdtek oldalukon az előző kapcsolatból született közös felügyelet alatt álló 4 éves kisgyermekükkel. Mi a kötelezettsége az újdonsült becsatlakozott(nőnek)?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-ra:

Ha téged zavar, neked kéne mondanod neki.

Ha a gyerek téged felkelt, akkor ez csak annyit jelent, hogy kötődik hozzád, fontos neki, hogy foglalkozz vele.

Ha vér szerinti szülő lennél, akkor is ugyanúgy megkérhetnéd, hogy ne ébresszen fel hétvégén.

2022. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Felejtős. Magyarul ellátod MÁS gyerekét, főzöl, mosol rá, és cserébe felkelt, meg ilyenek?


Egy percig nem csinálnám, és éppen ezért nem is kellene olyan férfi, akinek van egy gyereke.

Vagy apás hétvégéken majd ők ketten megoldják a dolgot, nélkülem.

2022. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es vagyok: szeretem a gyerekeket, de hogy hétvégente se pihenhessek másé miatt - akinek a fleügyeletét nem én vállaltam, hanem apuakáé - na, azt nem.
2022. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!