Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A komoly párkapcsolatban elők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly párkapcsolatban elők többségénél elfogadott, hogy a felek egymás előtt szellentenek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 22:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Engem lehet azért zavar annyira, mert páromé nem sima "pukk", hanem olyan trottyosan szól. Az annyira gusztustalan.
2022. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Ettől komoly kapcsolat, mert ilyen próbákon kell átesni! 😂
2022. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Én ismertem olyat, aki intim együttléte közben rottyantott, de ő úgy volt vele, hogy nincs ezzel semmi probléma. Természetesen férfi. A női versenyzőt nem kérdeztük. 🙂
2022. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
#10 Miért? A pukinál nem voltak szagok? 🙂
2022. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
4-es, és akkor ha valami olyat ettetek, ami miatt sokat kell, akkor este kirohangáltok az ágyból a wc-re, miközben már félig alszatok?
2022. máj. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk igen. Néha szoktuk is egymást szivatni ezzel is, mint bármi mással. De ha a másik komolyan szól, hogy ne, akkor nyilván meg tudjuk beszélni. Pont úgy, mint a csikizésnél.


A mi kapcsolatunk nagyon közvetlen, a mostani párommal sokkal több dolog belefér, mint korábban. Sokkal jobban passzolunk is.


Teljes mértékben leszarom, hogy egy idegen szerint mi oké és mi nem, mi gusztustalan vagy mi nem fér bele. Ahogy azt is leszarom, hogy egy idegen mit tart megcsalásnak. Ugyanis nem idegenekkel vagyok párkapcsolatban. A párom szava számít ezekben a kérdésekben, vele pedig kiváló a kommunikációnk. Nem számít, hogy egy idegen mennyire tartja szánalmasnak, hogy mi fingunk egymás előtt és ezen néha röhögünk is, mert vannak emberek, akiknek a csók nem megcsalás. A páromnak viszont minden körülmények között az. És én rá hallgatok.

2022. máj. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%
Ez mind szép és jó, csak ne csodálkozz ha egy idő után haverként tekint rád, mert úgy is viselkedsz.
2022. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ez olyan dolog, mintha a családunkkal lennénk. Nem téma a pukizás, nem csináljuk direkt egymás orra alatt vagy egymás jelenlétében, még "poénból" sem. De nem is teszünk külön erőfeszítéseket, nehogy a másik megtudja, hogy szoktunk pukizni (vagy kakilni, pisilni, tampont/betétet cserélni). Nem csinálunk ügyet belőle, ha véletlenül "eldurran", vagy ha csak a szagból érezzük, hogy a másik épp elengedte magát.
2022. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

#17


10 éve várom azt a pillanatot. Szar, ha valaki csak akkor tekint rád nőként/férfiként, ha valamilyen szinten mindig is játszod az agyad. Miközben más szerelmesebb az apás szülés után. 🤭

2022. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, ha majd a feleségem előttem szellentene, mondjuk 1 év után. Ez undorító. Én sem teszem... Na, lehet nekem nem való a házas elet.
2022. máj. 2. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!