Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egyre több nő keres magának olyan férfi párkapcsolatot, ahol a férfi 10-20 évvel is idősebb?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen nőt ismerek meg, ha diszkréten meg is kérdezem hogy ez neki miért jó, nem kapok rá egy értelmű választ.

pl... Van egy nő ismerősöm, aki 30 éves a férje meg már közelit a 60-hoz.

Anyagibiztonság miatt? Vagy talán valami más miatt?



#kapcsolat #nagy életkor különbség
2022. ápr. 14. 08:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%
Kedves 20-as! 25 éves nőként én is 5-13 évvel idősebbekhez vonzódom. De a lelkük is szebb? Ezt hogy érted? Jobban tudnak szeretni?
2022. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

Más miatt. Mert az adott férfi vonzó és szerelmes leszel belé.

Azért volt vonzó mert férfias, erős, határozott, sarmos, volt fellépése, odajott bemutatkozott stb. Nem félénken "jaj tetszik ez a lány de mit mondjak neki" módba kapcsolt.

Plusz egyenruhás, kutyával , lejott a szituáció kezelesebol, hogy sok mindenhez ért, tudja használni a tudását, tapasztalatát, eszközeit, bátor, védelmező stb.

Ő dolgozott mikor megismertem.

Szexuálisan tapasztalt nem mellesleg. Ez is rögtön látszik, főleg a flörtölésből. Az is latszik btw ha csak a szája nagy vkinek..

Egzisztenciat hagyjuk. Én is dolgoztam, külön éltem eleve, plusz azért a munkáját annyira nem fizetik meg ahhoz képest, hogy 25 éve csinálja. Dolgoztam közel a kollégáihoz, tudtam mennyit keresnek. Szóval semmit nem szamitott, egyébként ő költözött hozzám 1 honap után, hátra hagyva a városi lakását, mert nálam nagyobb az udvar stb, sok álltunk van,mindegy.

24 voltam akkor, ő 41.

Házasok vagyunk és gyerekünk van azóta :)

2022. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%

Lelkük is szebb xDD

Placebo lvl 200

2022. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
#23-as, akkor te se érted ezt a szebb lélek, dumát? :D
2022. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolom mit akar mondani, de ez már üti a horoszkópos szintet is számomra xD Rég hallottam ekkora marhaságot :D
2022. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Jót mososolytam én is már délután rajta 🤣
2022. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
De érdemi választ sajnos nem kaptam.
2022. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 SzabinaBoldogAnya válasza:
45%

14 éves voltam mikor elkezdtem ismerkedni nálam idősebb fiúkkal és lányokkal, így én is nagynak éreztem magam..🤣

18 évesen láttam és éreztem azt hogy úgy szintén 18 évesek voltak, úgy viselkedtek mint a 12 éves gyerekek..

20 évesen a munkám miatt volt alkalmam "ismerkedni- beszélgetni" 30-40-50 éves emberekkel..A kor különbség felse tűnt nekem,nekik meg igen mivel nem sűrűn találni..

Most 25 vagyok és van egy 49 éves párom akitől van 2 kisfiam..

Nem mindig a pénzre kell fogni..

Nem te irányítód az érzelmeidet..

2022. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28: Mi lesz 20 év múlva?
2022. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "egyre több"?

Szelektív megfigyelés a környezetedből.

2022. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!