Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egyre több nő keres magának olyan férfi párkapcsolatot, ahol a férfi 10-20 évvel is idősebb?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen nőt ismerek meg, ha diszkréten meg is kérdezem hogy ez neki miért jó, nem kapok rá egy értelmű választ.

pl... Van egy nő ismerősöm, aki 30 éves a férje meg már közelit a 60-hoz.

Anyagibiztonság miatt? Vagy talán valami más miatt?



#kapcsolat #nagy életkor különbség
2022. ápr. 14. 08:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem kérdezed meg tőlük?
2022. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%
Szeretik a pénzt
2022. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert kapcsolati infláció van. A férfiaknak egyre nehezebb
2022. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Mert így alakul nekik az élet.

De neked mi közöd ehez? Szívük joga hogy azzal legyenek akivel akarnak!

2022. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt, de én rájöttem, hogy apakomplexus. Mondjuk aztán el is múlt..soha többet nem akarok idősebb párt!
2022. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Én is próbáltam, mert ők már rendelkeznek egzisztenciával (már amelyik) és gondoltam érettebbek is. Hát, tévedtem :D
2022. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem vettem észre hogy egyre több
2022. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindnekinél változó az indok. Nálam az, hogy sokkal jobban el tudok beszélgetni egy tőlem idősebb férfival, mint egy velem egykorúval. Több a közös téma, férfiasabbnak tűnnek és egyszerűen jobban érzem magam a társaságukban. És nem vagyok apakomplexusos. 25/N
2022. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudok, mások milyen okból, de én azért vagyok együtt egy 9 évvel idősebb férfival, mert nem olyan éretlen mint a korombeli srácok. Vannak tervei és céljai az életben, és ez imponál.

Ja és nem mellesleg szeretem.

2022. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
Egzisztencia nem érdekel, de nekem mindig is az idősebb pasik tetszettek, csak a legelső volt korombeli-de tutira az utolsó is-mert a 40-es 50-es korosztály a vonzó, mert a kisugárzásukon látszik hogy érettek, ízig vérig férfiak, csak és kizárólag rájuk tudok ácsingózni, mindenféle értelemben.
2022. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!