Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők Kivennétek olyan lakást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők Kivennétek olyan lakást ahol a tulaj ott van? (ha a tulaj normális jól leinformálható ugyan ez fordítva)

Figyelt kérdés

Havi 20ezer Ft

plusz rezsi 🏡💵


Bp-hez közel


2021. dec. 8. 10:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kivennék, de nem jó szájízzel és lennének kikötéseim. Például egy tisztességes szerződés az alap. A szobámba be nem teszi a lábát és sehova, ahol vagyok épp, mert a szerződésből adódóan jogom van egyedül és békében használni az adott helyiséget. És ha egyszer is rám mozdulna, olyan botrányt csinálnék, hogy el kellene onnan költöznie.
2021. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerződés nem véd meg a nemi erőszaktól.
2021. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Laktam már lakótársakkal, soha többé. A páromon kívül nem vagyok hajlandó mással összeköltözni. (Vagyis nyilván mégis, ha a másik opció a hajléktalanság lenne. De ott nem tartok.)

Még úgy se, ha külön lakás de közös a kert.

2021. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%

22

A gázspray és a konyhakés igen. 🤷‍♀️

2021. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
20nm-en laksz és nyamvadt 20 ezerért még ezt az életteret is feleznéd? Minden oké?
2021. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
43%

Erre nem fogsz találni senkit!


Annak idején én is próbálkoztam, megyeszékhelyen. Én is nőnek szerettem volna kiadni, mert férfivel nem laknék együtt.


Pedig az enyém 55nm, külön szoba lett volna bebútorozva, full felújítva.


De csak 1-2 egyetemista lány érdeklődött, akinek nyilván nulla forintja volt.

2021. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hadd illusztráljam:

🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩

2021. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelenlegi helyzetemben nem lenne saját lakásom, inkább fizetnék többet egy olyan lakás bérléséért, ahol egyedül tudok lenni vagy ismerősökkel, mert telne rá piaci áron is. Ha baromi keveset keresnék, gyanús lenne a dolog, de nyilván belemennék, mert mégiscsak pénzből él az ember. Azért értesíteném a családomat, hogy milyen konstrukcióban lakom, és lenne, aki "meglátogatna", ha leadnám a drótot, ha a pasas... fogalmazzunk úgy, nem illő módon viselkedne.
2021. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!