Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A közös háztartásban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közös háztartásban lévő élelmiszerek, (hűtőben lévők és speizban tároltak ) amelyet közös kasszából vásároltok ,mennyire szabja meg a társatok hogy mikor miből ehettek vagy éppen melyik felvágottat bonhatjátok meg ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire...mivel közös, hogy is venné ki magát, hogy szabályozza miből ehetek amiért én is fizettem?
2021. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Max. annyira, hogy vannak dolgok, amiket kifejezetten magamnak hozok, és megkérem, hogy azt ne egye meg. Ha ilyet veszek, akkor direkt meg szoktam kérdezni, hogy ő is szeretne-e, mert akkor annyit vásárolok belőle. De amúgy mindenki azt és annyit eszik, amit akar. Esetleg olyat szoktunk kérni egymástól, hogy ha látjuk, hogy X dolog lejáratközelben van, akkor azt együk inkább, ne vesszen kárba. De ennyi.
2021. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, hiszen közös háztartás. Az mindkettőnk számára evidens, hogy azt az ételt bontjuk meg előbb, aminek a szavatossága hamarabb lejár, hogy ne kelljen kidobni (de ilyen is ritkán van, nem szoktam felhalmozni az élelmiszert). Más "szabály" nincs. Jó, még talán annyi, hogy ha évente néhányszor veszünk valamit egy különleges alkalomra, azt nem bontjuk meg előbb, de ez is természetes és soha nem kellett szólni érte.
2021. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy percig nem lennék ilyen sóher alakkal.
2021. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szabályozva, szép is lenne ha így kéne élni. Egyébként van külön polcunk is a hűtőben csak a saját dolgainknak, de az azért is van külön mert a másikunk amúgy se szereti vagy valamiért nem eheti meg :D Ja és ha valami van kibontva akkor azt esszük meg először, pl. sajtból van itthon mindig több féle, de max 2 fajta van egyszerre felbontva.
2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Arra mindketten odafigyelünk, hogy ne a másik kedvencét együk meg mielőtt hazaér, ha abból nincs másik otthon.
2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem közösen vesszük, általában nem együtt járunk vásárolni (munka után szoktunk beugrani, nincs nagybevásárlás), de természetesen, ha megkívánjuk a "másik kajáját", akkor ehetünk belőle. Én csak annyit szoktam kérni, hogy ha eszik belőle és elfogyott vagy nagyon kevés maradt, akkor szóljon róla, hogy tudjam pótolni.
2021. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Van amit pl csak magamnak veszek (gyombersor) es van amit o vesz maganak (kekpeneszes sajt) , vagy csak a gyerekeknek veszunk(rudi, nasi) Abbol nem eszik a masik.


De alapbol minden kozos

2021. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, minden közös és nem mondjuk meg egymásnak, hogy mikor miből mennyit ehet. Ha valami gyorsan fogy, akkor majd veszünk újat. Ha valamit megenne egyedül úgy, hogy meg se kérdezte, hogy én kérek-e, annak nem örülnék, de ilyen még nem nagyon volt, ez mindkettőnk számára természetes dolog. Egyetlen eset jut eszembe, mikor szóltam neki, hogy ezt máskor nem kéne, mikor akciósan vettünk 5 doboz gyümölcslevet és ő azt képes volt egy héten belül egyedül meginni. Én kicsit hosszabb távra terveztem vele :D
2021. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
igazándiból megeheti, csak ha tudja, hogy az az enyém, és magamnak választottam, akkor menjen le a boltba egyért, vagy kárpótoljon valamivel.
2021. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!