Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Renegeteg munk keves egyuttlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renegeteg munk keves egyuttlet?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk a parommal tobb mint egy eve, de ebben az evben a szokasosnal is tobb munka, szxr meg kimerultseg volt.

Harmonikus a kapcsolatunk, de mivel egyuttelesben nincs mas tapasztalatom a kerdesem az az,hogy ez “ilyen” vagy kezd az egesz lposodni?


Mindennap meg hetvegen is keson er haza, rengeteget kell neki dolgoznia.

Sajnos mivel semmilyen fajta kikapcsolodasi es feltoltodesi lehetosegunk nincs, itthon a lehetosegeinkhez merten szoktuk a masikat “tamogatni”.

De, az utobbi 2 honapban a parom nagyon faradt, es en sem tudok olyan elannal nala kezdmenyezni akar szexet(ettol fuggetlen rendben van a szexualis eletunk) hogy az tenyleg izgato legyen.

Nem tudom mas is volt e mar igy, de kicsit befarsultnak erzem magam, es ugy erzem ezert nem is tudok onmagam lenni, akar szex teren is, es ugy gondolom, hogy ez ramehet a kapcsolatunkra is. Lehet en porgom tul, de ez normalis erzes? Vannak ilyen idoszakok egyutteleskor paroknal?

Tudom hogy szelsosegesen irok, de tenylegesen rendben van a szex koztunk, de magamat ismerve, nem tudom magam akkora “szenvedellyel” belevetni magam mint pl tavaly, gondolom ez miatt a sok korlatozas vegett, szerettunk eljarni szorakozni, kikapcsolodni, ez evben pedig semmi.



Akinek erthetetlen a gondom, megertem, de ne adjon paraszt valaszt inkabb megprobalom neki maskepp megmagyarazni a gondolataimat, mert szeretnem a jo mederben tartani a kpcsolatunkat es ehhez szeretnek tanacsot hogy a leirtak alapjan minden rendben van e vagy ez jelenthet e elore barmit amin meg most erdemes valtoztatni.



Koszonom!❤️


2020. dec. 20. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Mindennap meg hetvegen is keson er haza"

Eddig olvastam. Jó kapcsolat nincs minőségi együtt töltött idő nélkül.

2020. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem el kéne gondolkozni a munkahely váltáson, vagy nincs valami egészségügyi baja? Ha mindig fáradtan megy haza és nincs szex az tényleg tönkre vághatja a kapcsolatot. Várd szexi fehérneműben amikor következőnek hazamegy, dobd fel picit a napját :)
2020. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Miért is dolgozik ennyit?
2020. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs szoban munkahely valtas, ennyi munka van most, es sajnos ez evben meg a szokasosnal is tobbet kellett dolgoznia.

Amig tehettuk mindig szakitottunk idot, egy kis kikapcsolodasra, mozira minosegi idore egyutt de ebben az evben szinte semmi ilyenre nem volt lehetosegunk.

Epp ezert kicsit befasrultnak is erzem magam, es nem szeretnem ha ramenne a kapcsolatunkra ez.


Itthon minden lehetoseget megragadok arra hogy egymas kedveben jarjunk, masszazzsal, fozessel, a lakas dekoralasaban.


Beszeltem vele errol, de nala a kotelesseg az elso, es karacsonyi unnepek alatt lesz leghamarabb lehetosegunk arra hogy egyutt toltsuk az idot.

Masok hogy oldjak meg ezt?

2020. dec. 20. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Azt azért vedd figyelembe, hogy az idei év elég rendkívüli és szélsőséges volt.


Lehet segítene, ha újra egymásra talalnatok. Nyilván nem lehet most csavarogni, de otthon is lehet randizni. Vacsi közben beszélgettek.


Talán akkor van para, hogy ha semmilyen módon nem nyitott a közös idotoltesre. És mindentől elzarkozik.


Ha érdekel, akkor Gottman 8 randi című könyvét tudnám javasolni. Abban jó témák vannak, amiket lehet boncolgatni és kiderül, hogy van-e jovotok vagy sem.

2020. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vacsik vannak, rlvagyunk beszegetunk sokat.

Csak en ugy erzem higy belefarsunk ebbe a mokuskerekbw. Vagy ez ilyen?

2020. dec. 20. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi így élünk, mióta összeköltöztünk. Ennek 4éve.

Vagyis itt a kevés időre gondolok.


Reggel 5kor kel párom, fél6kor indul a munkába, este 7mire hazaér.

Ez hétfőtöl péntekig. Néha a szombat is ilyen, sőt ritkán a vasárnap is munka neki.

Mi filmezünk együtt sokat, hétvégén nincs háztartás, csak kettesben vagyunk (itt arra gondolok, hogy nem állok neki takarítani, bevásárolni, főni, stb. Ő pedig nem áll neki autótszerelni, fátvágni, stb...).

Most lakásfelújítunk, mindent ketten csinálunk, ez is írtó jó program. Estig rengeteget beszélgetünk, a szex is elég változatos. Ez az év, hogy korlátozások vannak, minket is picit padlóra tett. Meg szerintem nagyon sokunkat.


Igy, hogy amikor lehet minőségi időt töltünk együtt, ez átlendít minket az időhiányon.

Engem ami inkább padlóra tesz, az a külön/egyedül töltött idő. Azt így 4év után is nehezen viselem, főleg ebben a vírusban.

Én 4kor végzek a munkával, azt jövök haza, főzni, mosni, takarítani.

Az irodában is egyedül ülök egész nap, azt ittjon meg folytatom. Barátnőkkel szoktam találkozni, de most, hogy konkrétan minden zárva, így ezt hanyagoljuk sajnos mostanában.

28l

2020. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést hogy miért dolgozik a párod ennyit. Esetleg sugallod neki, hogy ez kéne meg az kéne, nagyobb lakás, kiskutya, fűben ugrándozó gyerekek vannak a lelki szemeid előtt? Lehet hogy azt érzi éjjel-nappal dolgoznia kell hogy megteremtse az álmaidat. Vagy a másik lehet, hogy nagyon a nulláról jött, nem támogatták a szülei semmivel, és neki kell a nulláról összehozni a lakást, autót, egzisztenciát. Amit csak nagyon sok munkával lehet.
2020. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!