Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális az a feleség aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az a feleség aki napokig kattog egy kenyértartó színén?

Figyelt kérdés

Csak őszintén.

F



2020. szept. 7. 22:23
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Másnak lémyegtelen neki nagyon fontos valamiért. Van valami betegség aminek ez lehet a tünete?
2020. szept. 7. 22:37
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Igen, párkapcsolati problémák.
2020. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
66%
Szarházasság-szindróma. :) Anyósom takarít éjjel-nappal, anyám dolgozik feszt, egy másik rokon meg kutyázik egész nap, hogy ne gondolkodjon. Mindenki másba öli az energiáit, hogy ne kelljen szembenézni a fájó igazsággal, hogy el kéne már válni az idióta férjétől.
2020. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ja meg mostanában műanyag dobozakat gyűjt. Sosem elég belőle.
2020. szept. 7. 22:40
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

A műanyag doboz normális, főleg, ha a gyerekeknek csomagol el kaját a családi rendezvények után, mert sose kerülnek vissza. Nekem kb. minden harmadik 50 feletti nő ismerősöm (néha fiatalabbak is) rá van pörögve a doboz témára. Havonta egyszer beszédtéma ebéd közben :s


A kenyértartó színe is lehet normális, ha pont most lépett be valamelyik lakberendzős facebook csoportba, a kollégás taoasztalatok alapján. Ha egy-két hónapon belül nem múlik el, akkor nem normális...

2020. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Ez az. Vett legutóbb vagy tíz salátás dobozt, de már azon gondolkodik milyet fog legközelebb. :( Akkor más nők is dobozmániások ezek szerint.
2020. szept. 7. 22:57
 17/30 anonim ***** válasza:
42%
Vagy a férje nem fogja keményen.
2020. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem szólok bele, hogy mit vásárol, engem egyáltalán nem érdekelnek ezek a dolgok, az autő karbantartása az én dolgom.
2020. szept. 7. 23:16
 19/30 anonim ***** válasza:
30%

Kár feltenni ebben a kategóriában kérdést feleségről, itt csak a férj lehet a hülye, tökmindegy mit csinál a feleség.

Tele van a világ elbsztt házasságokkal, mert egy debil kretén hisztérika a nő, még a vak is látja, a férj menekülne, de nem tud..

De ha megkérdezed egy feminista, nőimádó, leszbikus fórumon, fix, hogy a férjet hozzák ki hülyének a végére.

2020. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
51%
Megfelelésikényszer szaga van, csak nem tudni ugye h honnan hozza, lehet gyerekkori
2020. szept. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!