Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire vágynak a házas nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vágynak a házas nők elhajlási engedélyre vagy arra, hogy bevegyenek harmadiknak plusz egy pasit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a nők döntő többsége - jobb híján - klasszisokkal bénább, rondább férfivel kénytelen házasodni, mint amilyen kaliberű férfival élte ki magát fiatalabb éveiben, szinte nincs olyan nő, aki legalább titokban ne vágyna arra, hogy férje mellett egy számára valóban vonzó férfival szexelhessen.
2020. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
A férjemnél jóképűbb férfit aligha láttam életemben, az a fajta pasi akitől szerintem majdnem minden nőnek leesik a bugyija (ezt a barátnőimtől kezdve a szomszédig mindenki mondja de még más férfiak is). Isteni az ágyban, nála odaadóbb szeretőt nemigen tudok elképzelni. Igényes, humoros, intelligens, kedves, jókedélyű, ezermester, figyelmes és még áradozhatnék róla. Nincs elhajlási vágyam és harmadikat sem vennék be, mellette szerintem a legtöbb férfi nevetséges lenne.
2020. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Részemről semennyire. Szeretem a férjem.
2020. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Barnabas333 ***** válasza:
14%
Tudtam, hogy itt ilyen női válaszok lesznek. Nem fogják bevallani elhiheted...42f
2020. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagytam rá, megis kaptam az itt felsoroltakat !

4 baratnőm van, ebből egy aki még hasonlóan gondolkodik mint én.

A többieknek eszükbe sem jutott soha ilyen !

Pedig 2-3 evtizedes hazassagokról beszélünk.

Egyik ember ilyen, a masik olyan, nem vagyunk egyformák .

2020. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Barnabás...ne anyádból indulj ki.
2020. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Az emberek fele félrelép. Akkor szerinted?
2020. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Első... hogy mivan???? :D ezt magyarázd már el kérlek! Tehat hazasodni keresek magamnak valami luzert mig szorakozni az adoniszokkal tettem? Allati logikus :D
2020. jan. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Én semennyire. Olyan férfihoz mentem feleségül akire mindig vàgytam, őt szeretem kívül belül, teljes mértékben az ideàlom, magas, helyes, kedves, jószívű, remek humora van, igazi lelki tàrsak vagyunk, passzol a személyiségünk, a szexet soha senki màssal nem élveztem, csak vele. Szó szerint. Szóval nem, kicsit se érdekel màsik pasi. Nem is fog soha. 34/N, 31/F , 10 éve együtt.
2020. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire nem vágynak a nők elhajlási engedélyre. Aki el akar hajlani, az engedély nélkül is képes rá.
2020. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!