Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan tudnátok venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnátok venni egy olyan 27 éves nőt, aki 19-20 évesen ezeket művelte?

Figyelt kérdés

Buliban egyszer fehérneműs kép készült róla, smárolt a saját legjobb barátnőjével és egy 30 feletti fószerral is, majd összefeküdt egy kivagyi modellcsávóval, füvezgetett is néha. Egyszer úgy szilveszterezett, hogy nála volt a barátnője + egy csávó és mindenki smárolt mindenkivel, majd hagyta magát fogdosni a srácnak.

Jelenleg komoly, diplomás nő, régóta elvileg komoly kapcsolatban.

Nagyon szeretnék vele lefeküdni, és azon dilemmázok, hogy ilyen múlttal tiszteletben kellene-e tartanom, vagy felesleges és simán csak nyomuljak rá.


2019. júl. 21. 16:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd, hülye lenne belemenni.

Ha szingli is lenne, találna ezer értelmesebbet nálad.

2019. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz. ;)
2019. júl. 21. 16:43
 23/36 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan nyomulj rá, csak hogy beigazolódjanak a félelmeid. Úgy is le fog koptatni, ha olyan pasija van az meg majd jól megver ha megtudja, hogy fűzögeted a csaját.
2019. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Egy kis maximum 70 kilós szerencsétlen a barátja.
2019. júl. 21. 16:47
 25/36 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésed alapján nem is akarlak. XD
2019. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, attól, hogy te agyilag megmaradtál egy kis tininek, aki fut a farka után, attól a legtöbb ember még változik.

Amúgy sem értem, hogy mit kell ezen annyira fennakadni, hogy smárolt ezzel-aztal, két pasival szexelt, egy meg kicsit megfogdosta. Húha...Most mi lesz...??

Nem azért, de nekem 19 évesen volt olyan hétvégém, mikor ugyanez megvolt három nap alatt. 😁 A többiről jobb nem is beszélni.

Ettől még nem ugrok rá bárki farkára. 15 éve vagyok hűséges a férjemhez. Azt tudja, hogy szexelni szeretek, azért vett el. 😉 Attól, hogy valaki nem egy fapina, meg nem álszent, még lehet hűséges.

Te viszont erre a két soványka kis kalandra is irigy vagy.

2019. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
98%
Ha te akkora főnyeremény lennél, akkor békén hagynád, és keresnél egy szinglit. Megveted, de azért kellene...Elég szánalmas vagy!
2019. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Miért lennék szánalmas? Nem megvetem, csak helyén kezelem. Nem vetnék meg egy jó szexet vele, de szerintem minden értelmes férfi tudja, hogy az ilyen nő nem alkalmas komoly kapcsolatra, senki sem így képzeli a gyerekei leendő anyját.
2019. júl. 21. 17:13
 29/36 anonim ***** válasza:
97%
Neked egy prosti való, az értelmes emberek pedig hagyd békén.
2019. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%
Hu de pofara fogsz esni kérdező 😂😂😂
2019. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!