Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem és ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe teljesen belezúgtam, de sajnos ő csak ki akarna használni.(Egyszer kétszer lefeküdne velem) Nem tudom, hogy miért viselkedik úgy, ahogy, de gondolom csalódott a lányokban, mert véleménye szerint az összes csaj k*rva. Ezért a lányokkal nagyon lekezelően beszél, és próbál keménynek látszani, de én tudom, hogy valójában egy érzelmes fiú(ismerem már régebb óta, akkor még nem ilyen volt)

Sajnálom, hogy ezt gondolja minden lányról, és nem tudom hogy bizonyíthatnám be neki, hogy vannak még normális lányok, mert azt egyáltalán nem szeretném, hogy kihasználjon, de mivel teljes meggyőződése, hogy ha együtt lennénk, én akár a haverjaival is kikezdenék akár, így hát jobb ha elfelejtem... viszont az nem könnyű, nagyon fáj a szívem miatta :(

Bár ez a lekezelő stílusa elég bántó, én mégis szeretném, ha velem lenne, és elhinné, hogy nem minden lány r*banc. Én szeretném őt, és sohasem csalnám meg senkivel, nem hogy a saját barátaival. Mondta is, hogy sokat kellene nekem tenni azért, hogy összejöjjünk. Ezért is gondolom, hogy fél a csalódástól, és ez a kemény vagyok stílus csak látszat. A helyzetet nehezíti, hogy szinte minden haverja bókolgat nekem, felvettek msn-re, stb, stb.. De én tőlük semmit nem akarok, de félek hogy ha netalántán összejönnénk, nem hinne nekem soha :( Bár erre az esély sajnos jelen pillanatban semennyi, de én mégis szeretném... vagyis nem tudom mi lenne a jobb. Valahogy elfelejteni, vagy valahogy meggyőzni??? De félek, hogy csak csalódnék :( Nem tudom mit tegyek :(


2010. júl. 10. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

A srác egy nagy p.ö.c.s. Ne legyél még egy trófea a falán. Ja, csalódtam az összes lányban azért a szex az kell tőlük. Ha régen rendes volt most meg nem az is az Ő döntése. Jelen pillanatban egy k.ö.c.s.ö.g. akar lenni, had legyen, majd ha megváltozik, akkor majd érdemes vele foglalkozni. Meg tud változni ha akar, hisz jó fiúból tudott rossz fiú lenni, ez is az Ő döntése. Sok fiúnak törik össze a szívét, mégse tölti ki a jövendő lányon a sérelmeit, hanem örül hogy valaki mégis szereti. Ha mindenképpen belevágsz, mert meggyőződésed hogy meg tudod változtatni akkor se a szexxel próbáld, hisz mással is szexxelt és nem változott vissza. Ha meg ezért dob akkor legalább tudod hogy nem érsz neki semmit mert nem becsül téged csak a tested kell hogy kiélhesse vágyait.

Inkább csak beszélgess vele hogy tényleg megismerd az igazi énjét.

2010. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szúrj ki vele. Menj oda hozzá, és mond meg neki, hogy:

Én többet nem várok rád, én szeretlek téged, de ha te ezt így viszonzod, annak semmi értelme. Válassz ki magadnak egy haverját, és lhet, hogy a végén belészeretsz, de lehet ez a fiú mérged lessz, csak azt ugye nem akarjuk, hogy a haverja belédszeressen, és te csak kihasználd, beszélj az eggyikkel, és eggyezz meg vele. Szerintem segít sok sikert majs mesélj !! :)

2010. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyá, füzes, dugj félre meg ott a GINA.
2010. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kaptal valami megoldast kerlek irjal privit,mert nekem is szuksegem lenne ra,de ez lehetetlen,koszi


clyde88

2010. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kaptam megoldást, de fúúú... ha gondolod írj :) Mire vagy kiváncsi
2010. júl. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!