Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvetem a nőket annak ellenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetem a nőket annak ellenére, hogy én is nő vagyok. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Folyton azon gondolkozom, hogy a legnagyobb hiba az életemben, hogy nőnek születtem. Egyszerűen mindenben csak hátráltat. Eddig nem zavart, de egy fiú ismerősöm felnyitotta a szemem, és bármennyire is próbálom nem elfogadni, hogy igaza van, de sajnos igaza van mindenben, amit mond. Észrevettétek már, hogy a filmek nagy részében a férfiak mindig a főszerepet töltik be, vagy ha nem is főszereplők, de ők a fontosabbak, gondoskodnak a családról, logikusan gondolkoznak, különleges személyiségük van, intelligensek, a nők szerepe annyi, hogy néha megdugja őket valaki, és utána eldobja, nekik nincs eszük, se személyiségük, semmilyen szerepet nem töltenek be, csak főznek, visítoznak ha bajuk van, ostobák és sebezhetőek, kihasználják őket, mert SEMMI ÉRTELMÜK, csak egy lyuk, vagy egy szép ruhába csomagolt dísz az összes?


Ez az ismerősöm feltett nekem egy kérdést, próbáltam kiállni az igazam mellett, de egy rövid vita után egyszerűen el kellett fogadnom, hogy igaza van.

Azt kérdezte: mit tud tenni egy ronda nő, egy olyan nő, akivel senki nem akar lefeküdni? Hagyják élni az emberek, ha emellett kedves próbál lenni, de alapvetően senki le se szarja. Mit tud tenni egy ronda férfi? Csak tíz percig kell eljátszania, hogy ő jó fej, és különleges, és már megdughat egy viszonylag jó nőt.


És még ezen kívül ezer oka van, amiért utálom a nőket... nem tudom, olyan nevetséges, ha elmész egy házibuliba, akkor a lányok csak kellékek ahhoz, hogy a férfiak jól szórakozzanak, csak arra kellenek, hogy kedvükre dugják meg a nevetségesebbnél nevetségesebb lerészegült pinákat, vagy pedig az ellenkezője, egy ronda kövér nő arra kell, hogy legyen kin röhögni... Ha egy férfi részeg, az vicces, ha egy férfi drogozik, akkor különleges, ha egy férfi megdug egy halom nőt, akkor ő a király... ha egy nő csinálja ezeket, akkor egy szánalmas k*rva.

A nőknek egyetlen egy feladata van, szüljenek gyereket, vegyenek szép cipőt, szép ruhát, szépítkezzenek és főzzenek a férfiakra. Egy férfi erős, akár ölni képes és megvéd a bajtól másokat és saját magát, ameddig egy nő úgy megy végig este az utcán, hogy örül, ha nem kapják el, és erőszakolják meg. Ha egy nő megpróbál kemény lenni, és nem a saját szerepének élni, azt még nevetségesebbnek tartom....


2010. júl. 10. 22:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%

22:45-ös! Nem feltétlen küzd önértékelési problémákkal az, aki így látja. Szerintem nagyon is igaza van a kérdezőnek, pedig én is nőből vagyok. És lehet, hogy egyenlőek vagyunk, csak hogy ez nem tükröződik vissza sehonnan se. Mindig mindenből a férfiak jönnek ki győztesen. És miért? Mert ők a jobbak. Legalább is szerintem. És én speciel hímneműek között mindig is jobban éreztem magam, mint a nők között. Tudom, ez gyenguska indok.

22:47-es voltam.

2010. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
igen, a másik még ami nem jutott eddig eszembe, az a humor. mindig a férfinak van humora, láttál stand up comedy-t női szereplővel? egy nőnek se bátorsága, se elegendő humorérzéke nincs ehhez.
2010. júl. 10. 22:54
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak atombunkert építenek, a nők meg műkörmöt

A 4. válaszoló vagyok..

Komolyan ennyit nézel ki egy nőből?

Szerintem igen is sok nő van a történelemben meg él ma is aki hasznos dolgokat tett. A nők is lehetnek ugyanolyan okosak mint a férfiak . Melleseleg erre mondhatnám azt is h nem lenne szükség arra az atombunkerre ha egy másik férfi nem találta volna fel azt (mondjuk én úgy tudom h eredetileg nem népírtásra találták ki)

2010. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Nah, sorolj föl 10 híres nőt a történelemből!
2010. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert te nem tudsz női stand uposról még létezik. Pl ott van az a Kormos Anett. De tény h általában a férfiak humorosabbak.
2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
még ha vannak is híres nők a történelemben, soha nem volt/van/lesz akkora nevük, mint a férfiaknak. ha valaki hirtelen azt mondja sorolj fel történelmi neveket, akkor eszedbe jut női nevet felsorolni?
2010. júl. 10. 23:00
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg a lazac se gondolkozik az élet értelmén, felúszik a folyón, lerakja az ikráit aztán elpusztul. kár az élet értelmén gondolkozni, mert nincs neki. se a nőknek se a férfiaknak.
2010. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
23:00, haha, ott van AZ A Kormos Anett, meg OTT VAN KŐHALMI ZOLTÁN, meg Kiss Ádám, akiket az egész ország ismer...
2010. júl. 10. 23:01
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeségeket beszélsz.

Te nem ilyen lány vagy, ugye? Akkor miért általánosítasz a többiekre?

Ezzel a lendülettel a férfiak is szánalmasak, mert egyre kevésbé férfiasak, nehezen állnak a saját lábukra, szinte képtelenek egyedül ellátni magukat, komoly kapcsolatra, elkötelezettségre szintén képtelenek, csak a farkuk verzélik őket.

És biológiailag is gyengébbek...


Igen, van egy ilyen tendencia, de ettől még erről szól az egész világ. Ha a tied igen, akkor sajnállak.

Az, hogy a férfiak nagyobb előnnyel indulnak a munkaerő-piacon, annak történelmi okai vannak, és ez egyre kevésbé jellemző.


Ja és:

http://www.youtube.com/watch?v=eO3fS7xmkuI

2010. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

láttál stand up comedy-t női szereplővel? egy nőnek se bátorsága, se elegendő humorérzéke nincs ehhez.

Én csak erre mondtam h igen láttam és de van olyan akinek van hozzá bátorsága, Tény h nem olyan jó mint Kiss Ádám vagy a többi de sztem vannak nála rosszabb pasi stand uposok

2010. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!