Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok pénzügyileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok pénzügyileg tudatos lányt? 20/F

Figyelt kérdés
Olyat, aki nem szórja el minden hülyeségre a pénzét, tényleg, csak olyanra költ ami szükséges, vagy sokat jelent számára és gondol a jövőjére anyagi téren is.
2019. jún. 29. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
sehol 25 F :D
2019. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyetemen ?
2019. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg ilyen lány van. Kiindulva csak az osztályom lányainak helyzetéből meg a magaméból is. Általában rengeteg pénzt spórolok mert imádok utazni és rengeteg lehetőségem adódik meg rá. Az egyetemre is szeretnék gyűjteni + úgy nevelkedtem fel,hogy tiszteljem meg a pénzt, és mostanában,hogy szűkös a családi helyzetünk jobban vissza is fogom magam. Nem mondom,hogy néha ha kicsivel több van a zsebembe mint kellene,nem költök,de mindig rakok félre. És nem hiszem,hogy egy ilyen lány létezik a világon, mert mint említettem az osztályomban is van egypár és a baráti körömben.
2019. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
havi 47 ezerből normálisan bebaszni se lehet xD
2019. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom 47/F
2019. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen vagyok de nem kell ferfi mert az is plusz kiadas.
2019. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak Bak jegyű nőt keress. Pont olyan, mint amilyet szeretnél. Viszont a hátránya is meg van. Mindenről le fog beszélni. Ne költs sokat. Hiába vagy szomjas, hogy már majdnem meghalsz, nem vehetsz 500 forintért üditőt a vásárban.
2019. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!