Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog már nőni a mellem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már nőni a mellem?! Lehet, hogy soha?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 170cm magas,54kg, és 11 éves korom óta menstruálok. 75/a-s melltartót hordok,de még azt sem kéne. Nem értem miért nem nől?? Lehet 18 éves korom után mindenképp mellplasztika kéne...
2010. júl. 9. 16:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nekem nem az a bajom,hogy kis mellem van,

hanem az,hogy NINCS mellem.

2010. júl. 9. 16:32
 12/23 anonim ***** válasza:
Hm. Dobj fel egy fotót, azt' eldöntöm, hogy tényleg nincs-e.
2010. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha anyukádnak vagy a mamádnak nagyobb melle van akkor van esély hogy öröklöd tőlük...ezt tapasztalatból mondom:D
2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ne csináltass mellplasztikát semmiféleképpen. az csak ideiglenes, a hegek ottmaradnak, és pár év múlva újra kell csináltatnod. amúgy még simán nőhet, elv 20-21 éves korig nő asszem de nem vagyok benne biztos.
2010. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

lehet hogy magas van a súlyodhoz képest

"170cm magas,54kg" próbálj felszedni még 5 kilót

és egyébként is még csak 15 vagy.

2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Figyelj....ha te lennél a barátnőm ez izgatna a legkevésbé... =) Ne csinálj mellplasztikát, azt később megbánnád.

15/F

2010. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20-22ig tényleg semmi plasztika, addig nőhet. A nagy mell ad egy is előnyt a viselőjének az átlaggal szemben, de nem érzem, hogy a kicsi hátrány lenne. 15 évesen meg mindegy, nincs férfi aki nem akarna...
2010. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet a melledről aztán megmondjuk hogy jó e. Amúgy ha szép vagy akkor tök mindegy! Van egy csaj ismerősöm hát nem értek a mell mérethez de kb akkora neki mint egy félbevágott nagyobb citrom!XD
2010. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bár, arra semmi esély, hogy én fogom látni valaha is a melled, de nekem a kis cicis lányok tetszenek!!!! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy!!!! Te ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más!!! Semmivel sem kevésbé jó!!!
2010. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el a mellplasztikát, tudnak olyan hihetetlenül elba.szott mellre egyáltalán nem hasonlító dolgokat kreálni h az vmi elképesztő. Inkább kis mell mint egy böszöm irreális formájú műmell. pfejj
2010. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!