Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog már nőni a mellem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már nőni a mellem?! Lehet, hogy soha?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 170cm magas,54kg, és 11 éves korom óta menstruálok. 75/a-s melltartót hordok,de még azt sem kéne. Nem értem miért nem nől?? Lehet 18 éves korom után mindenképp mellplasztika kéne...
2010. júl. 9. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ilyenek az adottságaid,mivel írtad,hogy már régóta menstruálsz akkor nem hiszem,hogy hormonális gondod lehet.Így kell elfogadnod magad!
2010. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 75/a-s sőt még ez is nagy...

19/L

Törödj bele nem kell plasztika.

2010. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Majd fog még nőni
2010. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elfogadnám magam,de nagyon félek,hogy mások nem fogadnak el. Nem tudom elképzelni,hogy bárkinek is képes lennék megmutatni magam. A laposságom. Tudom,hogy ezt úgy is lehet látni,hogy ruhában vagyok, de szerintem pár év múlva ettől nagyon komoly gátlásaim lesznek,ha valakivel szexre kerül a sor.
2010. júl. 9. 16:26
 5/23 anonim ***** válasza:

Vannak akk nem a nagy mellre buknak

pl énis ilyen vagyok :)

2010. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
akik*
2010. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nyugi ebben a korban még nőhet:)nekem is nőtt 1év alatt plusz egy méretet:)és 17 vok de még mindig nő....
2010. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Fogd fel lazán. A barátnőmnek sincs nagy melle, mindig viccel is vele, engem pedig sose zavart a mérete :)
2010. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Most figyelj ide. Ettől nem kell gátlásosnak lenned. Aki nem képes ezt elfogadni azzal nem érdemes foglalkozni. Te nem tehetsz róla, és ne plasztikáztass, mert járhatnak mellékhatásokkal is, és 5 évenként meg kéne ismételni a műtétet. Ráadásul elég drága is. Hidd el nekem, csak azért mert kicsi, attól még ugyanúgy élhetsz boldog életet, és ugyanúgy lehet barátod. (személy szerint nekem még tetszik is :)) Remélem segítettem. 17/F
2010. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Figyelj a kis mell is lehet vonzó.Vannak pasik,akik kifejezetten erre izgulnak fel,mert a tinit látják benned.Egyenlőre ne rágódj emiatt.Hidd el nem azért fogsz kelleni egy pasinak,hogy mekkora melled van.26/F
2010. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!