Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valaki nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, de még egy fiú iránt se éreztem semmi különöset... Hiába voltak szépek okosak kedvesek jófejek viccesek, néztek ki baromi jól, sőt némelyik még halálosan szerelmes is volt belém, de én nem éreztem semmit :S


Aztán most mindenki szívtelennek tart vagy frigidnek vagy hogy én direkt szivatom a pasikat... Pedig én csak várok arra az Érzésre, ami... Amiről azt se tudom, hogy milyen, de biztos észrevenném, ha szerelmes lennék. Ugye?!


El se tudom képzelni, hogy én szerelmes legyek valakibe... Van olyan, hogy valaki erre nem képes?!


2010. júl. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen. Én is ilyen vagyok.

Max csak tetszik az illető,d e amúgy szerelmet még sosem éreztem egyik fiú iránt sem:S Így nehéz párkapcsolatot létesítenem.

2010. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem te is tudsz, csak még senkiben nem láttad meg az igazit. Lehet, hogy egy kicsit jobban szét kellene néznek, esetleg beszélgetni az "érdeklődőkkel". A szerelem nem mindig első látásra jön, meg is lehet vkit szép fokozatosan szeretni.

Remélem segítettem :)

2010. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én is úgy próbáltam, az első látásra szerelem-ről elég hamar lemondtam :D de hiába beszélgettem velük, nem ÉREZtem semmit, pedig jól elvoltunk, némelyik külsőre kifejezetten álompasi volt (számomra legalábbis, mert más lányoknak nem igen az olyan jön be :D)
2010. júl. 9. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. és képzeld vannak csodák :D 3 éve szerelmes voltam :D szóval ne veszítsd el a reményt. tudom olyan mintha képtelen lennél szeretni, de nem így van. a szerelemmel te is fogsz találkozni. igaz nem minden hónapban vagy évben, mint a legtöbb embernél, de veled és velem és mindenkivel előfordulhat. nehéz elhinni, de higyj magadban. hid el, hogy tudsz szeretni. majd te is rátalálsz :D

L/18

2010. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)))
2010. júl. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!