Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes szeretnék lenni. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes szeretnék lenni. Ez olyan nagy kérés? :/

Figyelt kérdés
Körülöttem látom a szerelmespárokat, én pedig egyedül vagyok, ráadásul még sosem volt pasim :(:( L/16
2011. ápr. 4. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az
2011. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon hogy esetleg mik a hibaid?
2011. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 24 éves koromban találkoztam az első pasimmal és megérte várni:D addig foglald el magad valamivel és attól mert még nincs ne állj össze idiótával,mert olyannal már vagy 100-or összejöhettem volna:P fiatal vagy még bőőőven,ilyen korban engem is zavart ez aztán eltereltem a figyelmemet néha próbálkoztam ,de úgy voltam vele egyszer majd összefutok az igazival és végül nem is egy randin hanem az iwiwen egy rééégi osztálytársammal jöttem össze:D szóval majd jön amikor nem várod:)
2011. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van legalább jelölted?Mert ha igen,akkor mondd meg neki
2011. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes nem lehet csak "úgy" az ember, kislány. Az magától jön, akkor, amikor nem is gondolsz rá. Ez olyan dolog, mint amikor valaki nagyon akar valamit, és az nem "jön be". El kell róla feledkezni egy időre, és aztán majd váratlanul betoppan. Addig is foglald el magad valami hasznos dologgal. Olvass, kirándulj, csodáld meg a természetet, ami most ezer pompájával jön eléd. Szeretettel: Papa
2011. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16 évesen még nincs veszve semmi!

ennyi idősen én még csak nem is álmodozhattam pasikról. hájas voltam, és nyomi :D aztán elkezdtem változni, és rögtön özönlöttek a srácok. köztük az igazi, első nagy szerelem is megérkezett :D

nyugi, eljön a te időd is :D

2011. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Ismerkedj, legyél kezdeményező ha a pasi nem mer. Mit veszíthetsz? Semmit.
2011. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16évesen teljesen normális ha még nem volt pasid,majd lesz ne aggódj ezen.Fiatal vagy még eléggé és sok mindent át kell gondolnod.fel kell nőnöd egy kapcsolathoz elöször is.
2011. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a tapasztalataim alapján azt mondom hogy ne akarj szerelmes lenni! Csak a baj van belőle... Bénázás, játszmázás, elb*szás, csalódás, majd fájdalom, ami ott marad az agyadban, és nem tudod eltüntetni. Ha meg valami csoda folytán összejönne minden, akkor meg r*hadt hamar elmúlik az egész. Ez egy kémiai szintű értelmetlen, céltalan r*hadékság, ami csak szétbarmolja az életed. Kell a fenének, nagy esélyed van rá hogy csak még rosszabbul éreznéd magad tőle. Hanyagold a dolgot, inkább csinálj valami értelmeset amíg még tudsz gondolkodni. Mert előbb-utóbb megfertőz ez az elmebetegség, és nincs ellene védelem, nem lehet elkerülni! Szóval addig örülj, amíg nem vagy szerelmes. Lehet hogy így is sz*r, de ha szerelmes leszel valakibe, csak még sz*rabb lesz minden.
2011. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) az esetek többségében nem akarom görcsösen, hogy barátom legyen, de néha rámjön, hogy magányosnak érzem magam...:/ ilyenkor a barátok szoktak segíteni :)
2011. ápr. 4. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!