Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki, ha valakinek 29 éves férfiként nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 18:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Na már kész is!


[link]

2019. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Na! Azért a 40-től még messze vagyok! :D
2019. jún. 24. 19:10
 13/24 anonim ***** válasza:
Lehet az a film a jövőd, tegyél érte, hogy ne így legyen.:)
2019. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Itt a GyK-n az ilyen kérdésekre néhány nagyon okos embör aztat szokta válaszolni: "Biztosan ronda vagy"


S ez mindenre megoldás lehet.

2019. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#13

Ha az a film a jövője akkor az azt jelenti, hogy a 40-es éveiben el fogja veszíteni:)


Ami engem illet, nem az zavar, hogy ciki-e vagy sem. Az nyomaszt, hogy lassan már 20 éve maszturbálok, kívánom a lányokat, de az ilyen örömökből kimaradtak.

A tudat is fáj, hogy sokan ~16-18 évesen jókat szeretkeznek, nekem meg lassan már fel sem fog állni és azt sem tudom milyen érzés megcsókolni egy nőt...

30F

2019. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Ha az a film a jövője akkor az azt jelenti, hogy a 40-es éveiben el fogja veszíteni:)"

Addig még minimum 11 keserű év a kérdezőnek.:(

2019. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én, ha 25 évesen nem mozdulok ki és nem ismerkedek, nem járok valakivel, akkor valószínűleg még mindig szűz lennék. Én is 29 leszek lassan. Most az a kérdés, hogy jó- e neked ez az állapot vagy nem?


Ha nem, akkor muszáj kimozdulnod a komfortzónádból. Próbálkozások, tapasztaltszerzések csak önbizalmat adhatnak neked, sokkal könnyebben fogsz utána ismerkedni, ha átesel a tűzkeresztségen. Meg kell tanulni azt is, milyen valakivel hosszabb ideig kapcsolatban lenni,mert ezek mind nagyon fontosak. Az első kapcsolat meg nagyon ritkán lesz tartós. Ők a szerencsések.


Persze macerás, sok időt meg energiát emészt fel, esetleg fájdalommal jár, ha nem sikerül. De ezzel nem várhatsz tovább azzal a tudattal, hogy majd lesz valami. Ezért tenni kell.

2019. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 24. 20:44
 19/24 anonim ***** válasza:
Látogasd meg a love.hu oldalt, én is ott veszítettem el!
2019. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Derwer ***** válasza:

Én a #9essel értek egyet, hogy ez már nehézséget fog jelenteni neked és a párodnak is.

Nagyjából pont azokat, amiket leírt a kommentelő: konfliktus kezelés, ismerni önmagad, hogy tudd kire van szükséged, stb.


Ugyanakkor ez nem leküzdhetetlen akadály, ahogy a saját példám is mutatja. De ki kell mozdulni és bemenni a pofon erdőbe, próbálgatni a dolgokat. (a szexet is persze, de elsősorban a megszólítás, udvarlás, együtt élés, stb)

Szégyenkezni nem szabad, az eddig elmulasztott tapasztalat szerzés már bukta.

De ha kitartó vagy, elfogadod magadat és így is ki tudsz állni önmagad mellet, az már lehet férfias is...

2019. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!