Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd elegem lenni belőle? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elegem lenni belőle? Mit tehetnék ezügyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm, aminek tavaly kérte meg a párja a kezét. Hozzá tenném, mindkét féllel jóban vagyok és a fiú nem is akarta ezt az egészet csak a barátnőm akaratoskodott, hogy ő házasodni akar. Azóta csak körülötte forog a világ. Az esküvő márciusban volt, addig állandóan csak az eljegyzésről és az esküvői dolgokról beszélünk, amivel nincs is bajom, gondoltam, lecseng ez az egész és újra a régi lesz. De nem, inkább csak rosszabb lett a helyzet. Azóta meg az esküvőjéről dicsekszik meg, hogy gyereket akarnak,stb.Engem soha meg sem kérdez semmiről, csak azt vágja a fejemhez, hogy nekem ilyen nagy felhajtás úgyse lenne, kár házasodni, illetve, hogy ha megkérne a barátom, akkor mondjak nemet, mert túl fiatal vagyok. Ő 30 éves, én pedig 25 PhD hallgató, nekem jelenleg a tanulmányaim a fontosak, de kezd elegem lenni belőle. Próbáltam beszélni vele erről, de azt vágja a fejemhez, hogy ne irigykedjek. Pedig nem irigykedem, csak egyoldalúnak érzem a kapcsolatot.

2019. jún. 20. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kell építeni. Ez nem barátság.
2019. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság, válj le tőle.
2019. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 2-3 évet jósolok a házasságának ilyen hozzáállással.

Nem kell az ilyennel barátkozni, ennyi.

2019. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen "barátok" mellett ellenségre már nincs is szükséged.
2019. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek barátkozol egy ilyen emberrel?? Kitenném a szűrét.

Volt olyan barátom(legjobb barátok egyike volt) aki kezdetben nagyon kedves, segítőkész, önzetlen stb volt. Evekig. Aztán pár ev után rossz társaságba keveredett, olyan emberek közé akik ne voltak rá jó hatással. Onnantól kezdve önző lett, semmiért nem tudott felelősséget vállalni, CsAK MAGÁRÓL BESZÉLT (mint nálad). A vége az lett hogy az egész társaság megszakította vele a kapcsolatot. Jobb lett így.

2019. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!