Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most nyomulásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nyomulásnak számít? Nem tudom mit tegyek. Bővebben bent.

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon kedvelek, mint havert nem is akarok annál többet meg nekem már van barátom. Az van, hogy küldött nekem egy rózsacsokrot azt mondta azért, mert a grepolisban(aki nem ismeri annak elmondom, hogy egy internetes játék) sokat segítettem és ezért küldte meg még küldött egy csomo mindent a weboldalakon ott van. Meg amikor felvett msn-re akkor ugy kezdte hogy küldött ilyeneket: (L)(F)(K) (a gyengébbek kedvéért az első egy piros szív a második egy szál rózsa a harmadik piros ajkak. Most akkor nyomul?Kérlek a linkeket is nézd meg meg mindig mi után irt bármit irt rakot egy ilyet: :D

Most akkor nyomul vagy mi? És én is gondolkodtam, hogy megmondom neki, hogy nem akarok tőle semmit, de ha nem nyomul akkor az tök égő lenne. Bocs hogy ilyan hosszú lett.

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 8. 21:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem csuknák le csak akkor ha meg.ugna és kitudodna. Amúgy nem azt mondtam, hogy udvarol.
2010. júl. 8. 22:22
 12/13 anonim ***** válasza:

amugy nem lehet hogy kedveskedni vagy csak hülyéskedni akart veled? :)

nem értetted félre a dolgokat?

2010. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De először én is erre gondoltam csak megakartam biztosodni.
2010. júl. 8. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!