Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most nyomulásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nyomulásnak számít? Nem tudom mit tegyek. Bővebben bent.

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon kedvelek, mint havert nem is akarok annál többet meg nekem már van barátom. Az van, hogy küldött nekem egy rózsacsokrot azt mondta azért, mert a grepolisban(aki nem ismeri annak elmondom, hogy egy internetes játék) sokat segítettem és ezért küldte meg még küldött egy csomo mindent a weboldalakon ott van. Meg amikor felvett msn-re akkor ugy kezdte hogy küldött ilyeneket: (L)(F)(K) (a gyengébbek kedvéért az első egy piros szív a második egy szál rózsa a harmadik piros ajkak. Most akkor nyomul?Kérlek a linkeket is nézd meg meg mindig mi után irt bármit irt rakot egy ilyet: :D

Most akkor nyomul vagy mi? És én is gondolkodtam, hogy megmondom neki, hogy nem akarok tőle semmit, de ha nem nyomul akkor az tök égő lenne. Bocs hogy ilyan hosszú lett.

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 8. 21:33
1 2
 1/13 kevin42 ***** válasza:
Komolyan ilyen képeket küld, jó nagy fatökű lehet...Szerintem ez nem jön be annyira a csajoknak, hogy egy képet belinkel.XD Kérdésedre válaszolva szerintem simán szeretne tőled többet, te miért nem akarsz?
2010. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne hari de fingom sincs mit akarsz ezekkel, azt se tudom miről kérdezel... :S
2010. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? :O :D XD
2010. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az elsőnek válaszolva

1. Azért nem ahogy bele irtam a kérdésnek a válaszába már van barátom

2. 11 évvel idősebb.

2010. júl. 8. 21:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 13 ő 24 éves. Ezért sem akarok tőle semmit, mert én még nem akarok sexelni és gondolom ő már igen. Meg van barátom.
2010. júl. 8. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


pedofil :D csak meg akar ßaszni :D ne hogy összeállj vele ...

2010. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre azért sem akarok meg a szüleim ki is tagadnának a világból.
2010. júl. 8. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
azt elhiszem :D
2010. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jaja. meg akar dugni. de gáz egy csávó. utálom az ilyeneket :S
2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

háhhá te valamit nagyon férre néztél biztosan nem teccel neki, majd pont egy 13 évesnek fog udvarolni.és különben is a srác szerintem tisztában van vele ha összejön(ne) veled ugy lecsuknák mint a sicc, mert a törvény bünteti az ijen kapcsolatokat.

13/f

2010. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!