Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz végre barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Mikor lesz végre barátnőm, lehet, hogy kár ezen erőlködni, majd jön magától?

Figyelt kérdés

Jóképűnek tartanak a lányok, normális vagyok, már sok lány volt akivel kavartam, de egyikkel sem tartott semeddig csak flört sulin belül. Szóval, azok a lányok közül van olyan akivel szívesen járnék, csak félek, hogy mind egy aranyos barátnak tart, nem pedig egy fiúnak aki megdobogtatja a szívüket. Van egy lány akivel úgynézki hogy lesz valami, de sosincs otthon, na meg nyár végén elutazik külföldre... Szóval ez sem lesz egy hosszú "kapcsolat". Lesz a nyári tábor a sulival, és ott lesz mindegyik lány aki tetszik, (3 lány) Nem tudom, hogy lehet-e majd valamelyikkel komolyabb, vagy csak megint "kiskanálnak" ami úgymond nem abból áll, hogy aztán elfelejtenek hanem nem veszik semminek. (Szűz vagyok, szóval ne gondoljatok nagy dolgokra első nekifutásként)

Az a baj, hogy azt hogy az ölembe ülnek, vagy megölelnek, azt Én úgy veszem, hogy akarnak tőlem valamit. ez nagy baj?


2010. júl. 8. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben egy lány akkor ül egy fiú ölébe, ha akar tőle valamit.


Na szóval: mi lenne, ha kimutatnád feléjük, vagy inkább csak egyikőjük felé, hogy tetszik neked, és hogy komolyan gondolod a dolgod, nem csak kavarni akarsz vele. Mondjuk hívd el fagyizni, sétálni vagy mit tudom én hány évesek vagytok, hívd el valahová és kész. Tegyél valamit, ha kapcsolatot akarsz!

2010. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egyik lány az osztálytársam volt (most ballagtunk) és vele próbáltam ezt tudatni. Mondom neki, hogy milyen jófej az anyuka, meg hogy ha gondolja átmegyek egyszer segíteni pakolni, mert elég kupi volt nála ...Betegvolt csomó szépet írtam neki, és csak annyit ír, hogy:Köszi, aranyos vagy. Nem hiszem, hogy bármit is akarna valamelyik...:( Én a szemükbe mindig csak egy kedves barát leszek?!

Lehet, hogy pont ez nem jön be nekik, hogy ilyen kedves vagyok vele. A mai lányok lehet nincsenek oda az gondoskodó fiúkért

2010. júl. 8. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

felesleges ezzen szerencsétlenkedned!

jön az majd magától mint a fél napig tartogatott erőspistás fos egy nyári alkonyon!

2010. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ó dehogynem...de lehet h te közeledtél hozzájuk úgy mint barát tehát nekik fogalmuk sincs h neked teccenk...próbáld meg kimutatni h bejönnek nekd, bókolj neki, hívd el őket vhova, vagy mondd el nekik h bejönnek neked..vagyis inkább csak az egyiknek..
2010. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyik most szakított nemrég, és mondta hogy nem kell neki pár hónapig senki. A másik meg egyszerűen a legjobb lány barátom, és nem hiszem, hogy Ő tudna szeretni engem mint srác
2010. júl. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!