Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Bővebben bent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az baj, hogy én 13/L vagyok és a fium 12/F és az máris baj és nem jó így. De multkor olvastam azt, hogy egy lány és pasija között 20 év van és az rendben van, mert a pasi javára van az a +20 év. Ezt nem tudom felfogni. A normális válaszokat előre is köszönöm.13/L
2010. júl. 8. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem baj, csak még ne fiúzz. ha már ott jártok, hogy te 17 vagy ő meg 16 az már elfogadottabbnak tűnik. fiatal vagy még. és a mai 13 évesek túl korán kezdik. előtted van még az egész élet, ráérsz.
2010. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13 éves lány vagy és 12 éves pasid van. Nem a korkülönbség a baj.
2010. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószinű,h a csaj nem 13 és a pasi nem 33 !Azért van ,h a ti kapcsolatotok szánalmas,mert fiatalok vagytok bammeg!Ha 12 évesen kezditek el,20éves korodra már kiéled magad!Ebbe nem gondolsz bele?
2010. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
általában az az elfogadott h a pasik idősebbek ez a régi korokra is visszanyúlik, amúgy meg a nők elöbb érnek, mint a férfiak és így értik meg jobban egymást..sztem 1 év még nem nagy gáz...1ik ismerősömnek 2 évvel idősebb bnője volt és sokáig jól megvoltak...pedig ők azér idősebbek:) (17, 19)
2010. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem baj, ne törődj vele, hogy mások mit szólnak. nem az az egy év számít. az már baj, ha a nem a korotoknak megfelelően alakul a kapcsolatotok. beszélgessetek, röhögjetek sokat együtt, menjetek sétálni, moziba, bringázni, kirándulni stb. de ne játszátok meg a felnőttet, mert ahhoz még mindketten nagyon fiatalok vagytok, h testi kapcsolat legyen köztetek
2010. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hm...12 évesen én még ...hohó.... a nyári szünetben bújócskáztam,pokrócot terítettünk a fa alá,és ott babáztunk :) De komolyan!IStenem hova fajult a világ 24/L
2010. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó én sem vagyok olyan, hogy máris testi kapcsolatba lépjek, mert az még tényleg túl korai, de kösz te legalább megártesz.
2010. júl. 8. 15:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Még vársz 3-4 hónapot a szexszel, mi?
2010. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
NEM. Nem akarok ilyen fiatalon.:@
2010. júl. 8. 15:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Am rosszul irtam utolso előtti előtti.
2010. júl. 8. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!