Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy ha van bent? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ha van bent? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gáz hogy ha van bent tisztasági betét mindig??

A barátom pedig simogatni akar ott lent.

De ha kivenném akkor meg csocsogna az egész bugyi azt meg nem szeretném, mert akkor megmaradna rajta. :/ segítsetek.. légyszi.


15/l


2011. júl. 12. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, nem biztos, de lehet, hogy valami betegség/fertőzés miatt van a normálisnál több hüvelyváladékod. ja és fertőzést nem csak szexuális úton kaphatsz el, hanem pl. ápolatlan wc-használattal, koszos kézzel hozzányúlsz stb.
2011. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy, akkor meg szerintem közvetlenül akkor, mikor együtt vagytok a barátoddal, menj ki a wc-be, és vedd ki.
2011. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagyis mikor kettesben maradtok, és olyan lehet a helyzet, hogy érezheti.
2011. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is ez van,állandóan bent van egy tisztasági betét. van barátom és tudja hogy miért kell és egyáltalán nem zavarja,ahogy én azt észre vettem.

15l

2011. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De kellemetlenül érzem magam, hogy ha kiveszem.

Amugy utolsónak köszönöm ez jól esett..:)

De mindenkinek aki válaszol nekik is köszönöm:)

Amugy elvagyok keseredve mert olvasgattam ilyen kérdést itt.. és irta pár idősebb srác, hogy szerintük gusztustalan hogyha van bent..:S

2011. júl. 12. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem az egészségügyi betétre írták? Én olyan kérdést olvastam, ahol azt se tudták a válaszolók, hogy melyik melyik...
2011. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért tartod bent? folyamatosan vérzel/nedvezel, vagy csak mert jó érzés? Nem feltétlenül egészséges csak úgy benntartani, mint ahogy a fenti okok sem egészségesek egyáltalán.
2011. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen korszakom...egyszerűen mikor helyzetre kerül a sor kiveszem, valamint hordok magamnál egy kis zacskó nedves popsitörlő kendőt (lehet röhögni) Áttörlöm vele, és nemcsak, hogy nem "olyan" de nem izzadt, és jó illatú is lesz. :)
2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha biztonságosabbnak érzed, akkor hordjad, viszont ha kiveszed, amikor a barátoddal vagy és olyan lesz a bugyid, akkor tudom ajánlani a vanish oxi actiont.. xd lehet, hogy hülyének néztek, de ha menstruáláskor is átázok, mert nincs lehetőségem cserélni, akkor az jó gyorsan kiszedi a cuccot..

amúgy meg nekem a barátom 'kötelező olvasmánnyá' tette az a-ha.hu füzetét, amit suliban kaptunk, mert igazából annyira nem különösebben érdekeltek az efféle dolgok, abban pedig benne volt, hogy egészségesebb a tisztasági betét, főleg ha műszálas a fehérneműd, mert abba beleizzadsz és gyönyörű baktériumtelep lesz a nemi szerveden és az nem valami jó :)

2011. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat..:)

Beszéltem vele.. és igen vannak olyanok akik a tisztasági betétet és az egészség ügyit keverik.:)

2011. júl. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!