Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Tegnap legénybúcsúm volt és tényleg nagyon sokat ittunk főleg töményet. A barátaim hívtak egy táncoslányt amiről nem is tudtam. Semmi közöm nem volt a lányhoz, még csak a felsőm se került le, nem volt semmi közöttünk csak táncolt egy 10 percet. A végén a barátaim csináltak képeket és volt egy olyan kép amin fogom a melle oldalát. Még csak egy csók se volt. Tudom hogy nem örülne neki egy barátnő/feleség se és én is baromi rosszul érzem magam főleg hogy erre a képre nem is emlékeztem hogy készült ilyen. Ezt nem nevezném megcsalásnak mert tényleg még csak taperolás vagy csók se volt,de el se merem mondani a páromnak mert úgy gondolom hogy nem akarok patáriát csinálni egy ilyen "kis" dologból feleslegesen az esküvő előtt. Ti elmondanátok?
2019. jún. 6. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy mondanám, minek?
2019. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek mondanád?Nem kell mindenről beszámolni.
2019. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben mégis kiderül, akkor ne ezzel a szánalmas módszerrel kezd a magyarázkodást (ittunk, töményet, nem emlékszem...stb).
2019. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem számolsz be neki a legénybúcsúról és később valahonnan előkerül a kép, akkor abból tuti, hogy balhé lesz.

Mondjuk azt hiszem azzal kellene kezdeni, hogy mindenki törölje az összes képet. Egyébként nem is értem, hogy milyen jó barát az, aki ilyen képeket fotóz egy legénybúcsún. Az én férjem is volt ilyen lehénybúcsún, ott egy darab fotó nem készült, mert senki nem akart senkit kellemetlen helyzetbe hozni. Pedig a fiúk elmondása szerint (hiszek nekik) tényleg csak egy tánc volt, aztán távozott a hölgy. A menyasszony is értesült a történtekről, de semmi balhé nem volt.

2019. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!