Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtanulni "hülyés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megtanulni "hülyéskedni", viccesebb lenni?

Figyelt kérdés

Oke, tudom, hogy abszurdan hangzik a kerdes, de hatha kapok valami jo tanacsot:)


Neha feltunik nekem is, ha uj tarsasagba kerulok, es most a baratom is megemlitette, hogy nem nagyon szoktam "hulyeskedni" (nem ezt a szot hasznalta, nem magyarul beszelunk), viccelodni. Mindig is komoly voltam, gyerekkent is inkabb olvastam, mint jatszottam, ugyhogy lehet, hogy emiatt nem fejlodott ki az effajta tarsasagi humorerzekem, nem tudom...


Szerintetek ezt gyakorlassal meg lehet tanulni?


28N



2019. jún. 6. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet tanulni , de mindenkinek más a humor. A stréber viccek nem humorosak.
2019. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rockarc ***** válasza:
32%
2019. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem felesleges neked hülyéskedni. Van már egy kialakult komoly életed, miért akarod játszani a tinit?


Nőcsábász pasik meg bulizós lányok hülyéskednek, neked az nem való.

2019. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

#1


Azért vannak köztük jó poénok is, csak érteni kell.


Most én is mondhatnám, hogy a prolihumor (fingósviccek stb.) nem viccesek, de aztán lehet, hogy 1.van köztük néhány jó 2.bizonyos réteg számára szórakoztatóan hat.

2019. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, de ez nem baj. Anyukámnak sincs humorérzéke, sem a mi vicceinken nem nevet, (na, a gyerekek gyerekszáján szokott egyedül..) sem még életében nem mondott egy jó viccet, vagy egyáltalán nem szokott csak úgy beszédbe szőtten humorizálni. SOHA. Ettől még remek anya, hűséges, odaadó, házias és kedves feleség, szuper nagymama, és fantasztikus óvónő volt 40 éven át. Szóval ne görcsölj ezen! A humorérzék velünk születik!
2019. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

#5


Az óvónőkben tényleg nagyon ritka a humoros vagy erős humorérzékkel rendelkező. Érdekes. (A másik a katonáknál magas pozícióig eljutott személyek, na ők nemhogy nem értik, de nem is tolerálják a humor semmilyen formáját)

2019. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy szeretnem, ha a baratom tobbet tudna velem nevetni:(
2019. jún. 6. 15:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha a barátod szerinted keveset nevet veled, akkor lehet, hogy nem is az a gond, hogy Te nem vagy vicces, hanem az, hogy a barátodnak nincs humorérzéke. Akkor meg mindegy.

Szerintem se lehet tanulni azt, hogy valaki humoros legyen. Ez valóban veleszületett tulajdonság. Van, aki zsigerből tud poénokat mondani, egyszerűen csak jön neki. De azért valami vicceset néha mindenki mond.

2019. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 érdeklődő63 ***** válasza:
figyelj te ilyen komolynak születtél ne akarj megváltozni senki kedvéért. mi vagy te kerítés akit az élettársa olyan színűre festhet amilyen neki tetszik? nehogy hagyjad már. egyébként ha arab a barátod mert azok beszélnek így, akkor ne is próbálj viccelődni mert sose fogják a magyar humort érteni.
2019. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A "hülyéskedés" vagyis a fesztelen társasági nevetgélés nem azonos a humorral. Egy komoly embernek is lehetnek olykor nagyon betaláló, szarkasztikus megjegyzései. És aki csak rihegröhög és szóvicceket nyomat, az lehet, hogy nem is érti az igazi humort.

A valódi humor nem tanulható, de azt bárki meg tudja tenni, hogy harsányan kacarászik mindenen, és beszól pár vicces közhelyet. A kérdés, érdemes-e. Pláne valaki más miatt.

Egyébként a humor erősen nyelv-függő is, tehát ha más az anyanyelvetek, akkor nem biztos, hogy értitek egymás kifejezései mögött a rejtett tartalmakat.

2019. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!