Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pár egymás telefonját is használja?

Figyelt kérdés
Pl felveszik egymás telefonját, ha csörög. Ha az van közelebb, azon nézik meg mondjuk a híreket, stb.

2019. jún. 1. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez előre meg van beszélve, és egyikőjüknek sem kellemetlen, akkor persze, normális. Ez nem olyan, mintha mondjuk a fogkeféjükön osztoznának.
2019. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Igen. Mert normális pároknak nincs titkuk.


Meg a profiknak van pasizásra/csajozásra 2. telefonjuk, amiről a párjuk nem tud! >:)

2019. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
tök normális ha komoly a dolog... nyilván otthon apu meg anyu is felveszik egymás teloját ha az nincs a közelben... vagy ha az van a közelben és azon néznrk meg gyorsan valamit mi a barátnőmmel simám megnézzünk egymás teloját...
2019. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Megnézni a másik telefonján a híreket, csinálni vele egy képet, szerintem belefér. Bár talán illik előtte megkérdezni, hogy nem gond-e.

Fölvenni ha csörög, viszont véleményem szerint necces. Én például, ha felhívok valakit, kifejezetten rühellem az ilyesmit. Abszolút nem biztos, hogy az illető párjával akarok beszélni. (Pedig senki szeretője nem vagyok.)

A magam részéről akkor se biztos, hogy fölvenném, ha a párom kifejezetten erre kérne. Szerencsére neki se jutott még eszébe, hogy az enyémet fölkapkodja.

Nekem ez olyan ellenőrzés szerűnek tűnik; mindenről tudni, ki, mikor, kivel, miért beszél. Megfulladnék egy ilyen kapcsolatban. De ha nekik így jó, nem szólnék bele.

2019. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felvenni sosem szoktuk egymás telefonját, egyszer-egyszer volt olyan, hogy pl a tesója hívta mikor úton voltunk és nyilván vezetés közben nem telefonozik, akkor megkért, hogy vegyem fel. De egyébként azt sem szívesen tettem.

Netezni szoktunk egymásén ha épp az van közelebb, vagy a sajátunk lemerült de ez sem mindennapos dolog.

2019. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem normális mi igy is csináljuk.

Vhogy igy jött, hogy ő nagyon csevegős meg humoros én meg utalok telefonálni és sokszor kértem vegye fel (nem mindenkinél nyilván attól függ ismerte e a hívót vagy sem)... vagy én is ha úgy jött ki és vmi haver hívott simán, akár poénból.

Sokszor kérem arra is hogy irjon viberen messengeren vkinek, de forditva ez is ugyanúgy előfordul. Nincs olyan hogy valamit nem láthat meg a másik és bnőkkel se targyalak olyat pl messengeren amit ciki ha meglát. Forditva dettó. Nincs is jelszavazva a telónk.

Hozza kell tennem nekem ő az első párom akivel ennyire ilyen szinten vagyunk. Az ex jelszavazott mindent, de volt bőven mit rejtegetnie!

2019. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha megbeszélik es mindkettejuknek rendben, akkor normális.

Én szemelyszerint utálom, ha belenyulkalnak.

2019. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt láttam,hogy nem baj, szüleim csak bejövő hívást vesznek fel, ha a másik nincs ott és vagy utána viszik (ha például kint van az udvaron).

De hogy egymás telefonját ezenkívül nézegessék, nem. Ebben eggyet is értenek.

2019. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó vagyok, annyit még hozzá tennék, apa hívásait fontos felvenni, mert apa műszerész, és lehet éppen ügyfél keresi.
2019. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!