Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 2 éve vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 2 éve vannak együtt, már jegyben járnak, de nem ismerik egymás múltját igazán?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például arra, hogy kik voltak az exek, hányan voltak. Még csak meg sem kérdezték egymást.

Nem volt még komoly kapcsolatom, szóval amatőr vagyok a témában, így csak érdeklődöm, ki mit gondol erről?

Mennyire ideális megismerni a másik múltját, főképp, ha vele tervezed leélni az életedet?


2017. aug. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem ismerik? A komoly beszélgetéseket nem szokták általában a párok mások előtt kiteregetni.
2017. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Vágjuk, irigy vagy, na.
2017. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem több éves kapcsolataim voltak, van, de senkitől nem kérdeztem meg konkrétan, hány nővel dugott. Magam sem valadzolnek ilyen kérdésre. Rettentő gyerekes.
2017. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Minek foglalkozol te mások magánéletével? Neked nincs életed, hogy azzal törődnél?


Honnan tudod, hogy nem ismerik egymás múltját? És egyébként is, mit számít az, hogy kinek hány kapcsolata volt, ki hányszor d..gott élete során?


Mindenki azt oszt meg a múltjával kapcsolatban, amit akar.

2017. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm és ő mondta. Nem vagyok irigy, csak kiváncsi. Nem volt még normális kapcsolatom és érdekelt igazából az, hogy ezt a párok mennyire szokták átbeszélni.
2017. aug. 25. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van. Én egy valódi, teljes emberrel akarom leélni az életemmel, az értékeivel és hibáival együtt, nem pedig csak azokkal a részeivel, amik számomra kényelmesek.

Mi ismerjük egymás múltját, nincs probléma.

Ugyanakkor azt is tudom, hogy nagyon sokan egyszerűen nem elég érettek ahhoz, hogy feldolgozzák az efféle dolgokat. Ők szívesebben kapaszkodnak a párjuk idealizált képére akár egy életen keresztül is (és ami még szomorúbb, a sajátjukhoz is).

2017. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az idioták átbeszélik, hogy legyen min kattogni.
2017. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!